Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első intim együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első intim együttlét során, mik azok a szépséghibák egy lányon, amelyek a fiút teljesen kiábrándíthatják?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert nekem sok szépséghibám van és tartok attól,hogy a fiú,aki eddig még nem látott meztelenűl, csalódni fog bennem.
2008. dec. 3. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a fiunak is vannak hibái, ő sem tökéletes görög szobor. 20 év együttélés után azt mondom, hogy a harmonikus kapcsolat alapja elfogadni a másikat a hibáival együtt, mivel nincs tökéletes ember. Sőt vannak szerethető "hibák" is.

Túlsúlyosnak érzed magad ? Nem minden férfi szereti a nádszál nőket. Engem a 40 kilós manökenektől kiráz a hideg.

Légy önmagad, érezd jól magad a bőrödben. A barátod érzékelni, értékelni fogja. Szerintem ez sokkal fontosabb, mint néhány külsőség.

2008. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretkezés egy nagyon bensőséges, intim dolog. Nem tudom nálatok, hogy van de nekem szerelem kell hozzá. És ha valaki szerelmes nem hagyott egy kis narancsbőrért. Egyébként fel sem tűnik mindenkinek, amit te látsz, mert te magadat máshogy látod. Szóval szerintem ne hívd fel ezekre a figyelmet, hogy látod milyen csúnya, látod...? és észre sem fogja őket venni.
2008. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
idefigyuzz..:) nemfogja zavarni, lehet észre sem veszi.. nekem a popsim narancsbőrös kicsit, a párom meg állandóan fogdossa, meg mondogatja, h. ilyen meg olyan jó.... már néha mondanám neki h. nem is annyira...:)
2008. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

jó kommenteket kaptál,igazuk van az előttem szólóknak.

én 16éves vagyok,lány,és ahhoz képest,h mióta oviba járok űzök különböző sportokat,narancsbőrös kicsit a combom.

és tudod hogy miért?mert két éve abbahagytam a műjégkorcsolyázást,mondván,h inkább a tanulásba fektetem az energiámat. de nem bántam meg,mert a narancsbőr különböző krémekkel,vagy egy kis mozgással(vagy otthon egy futópad;))eltűntethető,vagy legalábbis csökkenthető,bár én még nem próbáltam meg csökkenteni,tudod miért?

mert a 20éves barátom,akivel 7hónapja együtt vagyok,azt mondja nem az a lényeg,h hol van egy kis narancsbőr,hanem az,h én ÉN vagyok.szeresd magadat,és akkor más is azt látja,h belevaló csaj vagy!(:minden csak önbizalom kérdése.és amúgy tényleg minden pasinak van szépséghibája,az enyémnek pl.nagyon pattis a bőre..még a popsiján is..és mégsem zavar,az övén patti,az enyémen kicsi narancsbőr:)kiegyenlítik egymást.így próbáld te is felfogni.

D.

2008. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Légy boldog,hogy van,aki szeret!

Nem mindenkinek adatik ez meg!

2008. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem a különféle nemkívánatos szagok (enyhe hónalj még elmegy) ábrándítanak ki, meg a bőrkeményedés a sarkon/talpakon.
2009. márc. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!