Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első intim együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első intim együttlét során, mik azok a szépséghibák egy lányon, amelyek a fiút teljesen kiábrándíthatják?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert nekem sok szépséghibám van és tartok attól,hogy a fiú,aki eddig még nem látott meztelenűl, csalódni fog bennem.
2008. dec. 3. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Közhelyes, de ha szeret, akkor nem fogja érdekelni. Legyél nagyon tiszta és ápolt, speciel engem ezen két tulajdonság hiánya ábrándítana ki de nagyon.
2008. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak.

Leírnád -ha nem túl indiszkrét a dolog-,hogy milyen "szépséghibákra" gondoltál?

2008. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt mondom, hogyha szeret, akkor nem fogja érdekelni a szépséghibád. Egyébként én személy szerint el sem tudom képzelni, hogy olyan szépséhibád legyen, ami egy szerelmes fiút kiábrándítana. Nem lehet, hogy csak te gondolod azokat a dolgokat hibának? Közben meg nem is azok.
2008. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De van, pl egy nagy égési felület, ami a ruhártol nem látható, pláne a mellen. Ha tényleg komoly szépséghiba és nem egy varrás a térdeden vagy egy anyajegy akkor mond el neki elötte. Ès igazuk van ha szeret így is szeretni fog, de ha meglepetésként ér valakit egy óriási égési heg pl akkor lehet megundorodik, de ha felvan rá készülve akkor semmi gond.
2008. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hogy mik a szépséghibámim?

-Mivel van súlyfeleslegem,csúnyán narancsbőrös a combom.

-Ha a szeretkezés spontán és nem előtte borotválom le a lábam,akkor szúr a lábamon a szőr.

-Ráádásképp a melleim sem egyformák.

Szóval elég rusnya testem van.

Kell ennél több? :-(

Igazság szerint a külsőm első ránézésre megtévesztő,mert mások által széparcúnak mondott,csinosan,igényesen öltözködő lány vagyok.Általában pozitív visszajelzéseket kapok.-Mert a ruha ápol és eltakar.

Ha meg meztelenre vetkőzöm jön a horror! :-)

2008. dec. 3. 12:09
 6/16 Srapnel ***** válasza:
95%

- Még férfiaknak is van narancsbőre. Sőt, 14-15 éves lányokon is látni nem ritkán!

- Mindenkinek szőrös a lába. Nem számít. Sőt, a férfiak tudják, hogy epillálni kell, hogy ne legyen szőrös, de eredetileg ott bizony szőr van.

- Sok nőnek különböznek a mellei egymástól. Nem baj az.

2008. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Finoman megkérlek rá hogy villámgyorsan fejezd be az önsajnáltatást,valamint az önmagaddal szembeni elégedetlenséget. Mindaz,amit felsoroltál, azok mind ÁLTALÁNOS dolgok!

Ha túlsúlyosnak érzed magad, akkor tegyél érte, hogy ne legyél az stb. bár most ugye nem ez a kérdés.

Szóval ne aggódj, ezek mind mind olyan dolgok, amikből -ha szeret a partnered- még előnyt is kovácsolhatsz.

2008. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyu rám:D

Nem panaszkodhatok, általában mindenki szépnek lát engem (most nem beképzeltségből) nem mondom azt hogy ronda vagyok, viszont: ES MOST FIGYELJ

A fenekemen volt egy hatalmas anyajegy, amit lemutottek, még kiskoromban. a helye nagyon nagyon látszik, ott nagyon csúnya a bőr. régebb sokat gondoltam arra hogy vajon mit szólna a barátom ha látná...tudod mit szólt? semmit. megpuszilt és azt mondta emiatt ne aggódjak, és őt tényleg nem zavarja. egy srác sok önbizalmat tud adni. amúgy mindenkinek van szépséghibája, nyugi:) fel a fejjel, léhgy magabiztos

2008. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Szia :) Én is ugyanúgy aggódtam, mint te, ugyanis a fenekem csupa narancsbőr, súlyfeleslegem is van, nem kevés, rusnyának találtam a nemi szerveimet is, és még ráadásul a melleim is kicsik (pedig a dagisággal általában nagy cicik járnak). Ennek ellenére eddig soha, egyik szexpartnerem sem ábrándult ki belőlem vagy tette szóvá, pedig egyet kivéve szerelmesek sem voltak belém. Az az egy meg a leendő férjecském, aki imád rajtam mindent, még a szépséghibáimat is :)
2008. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Súlyfelesleg? Fogyj le.

Szúr a szőr? Ne borotváld, hanem gyantázz vagy epilálj.

Különböző mell? Mint a legtöbb nőnek.

EGy dolog nagyon fontos, ezeket a dolgokat magadon csak akkor változtasd meg, ha kimondottan téged zavarnak. Ne egy pasinak akarj tetszeni, és megfelelni, hanem csak magadnak.

2008. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!