Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves Csajok. Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves Csajok. Ti milyen pasikat szerettek?

Figyelt kérdés
Küső és Belső egyaránt érdekel.
2010. aug. 15. 21:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az ápoltságot kihagytam :)
2010. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Kulso: Nagyjabol nem erdekel de azert ne legyen sovanyabb mint en, se nagyon kover habar nem a kulso szamit, de van par hatranya...A kirandulas...Nem birja ...pedig en imadok kirandulni, turazni....Ne legyen kopasz..:D Es legyen 165 cm-nel magasabb.

Belso: Fogadjon el olyan amilyen en vagyok es ne akarjon megvaltoztatni.Legyen kedves, rendes,megerto, ne legyen perverz,legyen oszinte,humoros,legyen realista:P Ne a fellegekbe eljen:P...Kb...ennyi:D 14/l

2010. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
már elmúltam,de akkoriban én olyan fiúkat kerestem akik külsőre, nem vékonyabbak nálam,lehet mackós is de nem egészségtelenűl"kövér" sportoljon vmit,inkább korabeli legyen,de ha már esetleg idősebb akkor sem legyen link alak, tanuljon vagy dolgozzon.Ne legyen erőszakos, tehát ne csak a szexre menjen.Ne legyen az a beképzelt nagy csajozós,ha buli van akkor ne a haverok legyenek az elsők,tudjon megvédeni,de ne keresse a bajt,nem szeretem a verekedős pasikat, akik úgy érzik h. attól lesznek férfiak ha mindenkibe belekötnek és a bunyóval oldják meg a dolgokat.Ha sportol akkor ne legyen az a túl kigyúrt, szóval vagy sportal és munkával legyen izmos,ne pedig a tömegnövelőktől(szóval olyan természetes izmai legyenek),tiszteljen és ne bámuljon mellettem más csajokat.ápolt legyen,vicces,de legyenek benne érzelmek, szóval ne nézzen le ha épp sírni van kedvem.
2010. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Külső:

Magas, mivel én is magas vagyok. Nem szeretem az ilyen vékony srácokat. Többi meg nem számít, mindenkibe más tetszik meg.

Belső:

Mosolygós, humoros, laza, őszinte, de ne legyen papucs!

:-)

2010. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 lizzycsa válasza:
Nézzen ki normálisan, és éreztesse hogy fontos vagyok. A gyengém a szemek.. úgyhogy legyen kifejező szeme
2010. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

Ez jó

A lányok elvárják (máraki)hogy a pasija izmos legyen és jól nézzen ki .De egy férfi elvárja hogy nője jól nézzen ki .

Nekem pl. van gy ismerősöm aki qrva dagadt qrva csunya és csak izmos szép féfiakat akar akik ugyse lennének vele !!

2010. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
SP??:O:O XD XD SP lejárt..XD Mostanában minenki Justin Bieberért van oda..:D:D
2010. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

justin bieber is szar

01:58 voltam

2010. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Külső : retros répanadrág lila póló/ pulcsi converse

180 körül.

2010. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!