Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves Csajok. Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves Csajok. Ti milyen pasikat szerettek?

Figyelt kérdés
Küső és Belső egyaránt érdekel.
2010. aug. 15. 21:32
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
23%

sportos,izmos test :)

barna haj.barna szem *.*

kicsit nagyképűbb:D

"rosszfius" :D

2010. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
15F
2010. aug. 15. 22:54
 34/49 anonim ***** válasza:
Legyen fiús.. :)
2010. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

férfias :)

vicces;perverz;figyelmes ;) :)

2010. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

A külső és a belső ugyanannyira fontos számomra.

Külső:

1. Legyen nálam magasabb (ezt nem nehéz elérni, mivel 160 cm vagyok)

2. Imádom ha érzem a kockákat a hasán.

3. A haja majdhogy nem mindegy, de azért nem örülnék neki, ha az övé lenne a hosszabb (szóval ne érjen vállig)

4. Jöjjön be az arca.

Belső:

1. A legfontosabb: szeressen!

2. Tudjunk hülyéskedni.

3. Ne legyen sértődékeny.

4. Valamilyen szinten jöjjön ki a hozzám közel állókhoz.

5. Ne legyen elszállva magától.

De mindez semmit sem számít, ha valakire beindulok (vagyis testileg elég erősen vonzódom hozzá) nem nagyon tud érdekelni, hogy tetszik-e a külseje, vagy mennyire intelligens...vagy esetleg a viccei olyanok, amiket nem nagyon lehet megérteni, sem nekem sem másoknak, de legalább ezen lehet szórakozni:) A barátnőim utálják, mégis képesek elfogdani, hogy szeretem. :)

15L

2010. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

SP-t nee fúj attól hányni kell.

Egy fiú legyen szerintem magas és erős, de ne izomagy. Barna hajú és RASZTA. ♥ Ha szőke akkor inkább laza jólfésült.

Belsőre legyen kedves, megértő és egyes dolgokban engedékeny. Ha kell akkor határozott.

Legyen őrült egy kicsit. Hasonló zenéket hallgasson, mint én. Ska, reggae, alter és underground hiphop.


L/14

2010. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Már volt vagy 100 ilyen kérdés,de azért tessék leírom.DE legközelebb használd a keresőt!


Külső:

Legyen nálam magasabb,de ne legyen nagyon magas,mert én alacsony vagyok(161cm).Legyen egy kicsit izmos,de ne legyen kigyúrt állat - találja meg az izmosság kérdésében az aranyközéputat:) A gyönyörű barna haj és szem a gyengém:$ De igazából mindegy,mert ha szeretem nem az fog érdekelni,hogy barna szemű vagy hajú-e.


Belső:

Legyen figyelmes,megértő,türelmes*.Kicsit humoros,de ne mindig poénkodjon,lehessen vele komolyabb dolgokról is beszélgetni.Egy kicsit legyen romantikus,de ne vigye túlzásba,mert én sem vagyok túlságosan romantikus:)


*Türelmes azért legyen főképp,mert nem akarom könnyen adni magam.Még szűz vagyok és nekem fontos az első szeretkezés.Ez persze nem azt jelenti,hogy 2-3 évig nincs szex,de amíg nem érzem,hogy itt az ideje,addig nem fekszek le vele.Ha megcsal vége mindennek.Ha igazán szeret nem csal meg,ha megcsal nem voltam igazán fontos neki.

15/L

2010. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Külső:

-ne legyen szőke

-magas legyen

Belső:

-kedves

-aranyos

-figyelmes

-humoros

-romantikus

-hűséges

14/L

2010. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Belső: inteligens, szerény, (mert az egós pasikból elegem van.) ne legyen: bunkó, nyálas és verekedős.

nekem addig jó egy pasi, ameddig a jó tulajdonságai kijavítják a rosszakat :)


Külső:haj-, szemszín mindegy(nem ettől lesz valaki jobb-rosszabb), átlagosan nézzen ki öltözködésben és arc ügyileg(ez min.) igazából nekem azok tetszenek, akik csak egy kicsit izmosak, de ez minkét irányba kilenghet, ha a belsője tetszik a srácnak. azért nálam legyen magasabb (171 cm vagyok, szeretem a magas pasikat, de ha az, akit kedvelek belsőre és kívülről is normálisan néz ki akkor elég, ha csak egy kicsivel is magasabb.) szeretem a sportos, sportoló pasikat. +szerintem a karóra nagyon szexi :)

látszik, hogy a belső sokkal fontosabb, mert ha kedvelem, de kívülről nem is az álom pasi, akkor is simán össze jöhet bármi)persze azon a hátáron belül, hogy vonzódok hozzá.)

SP, Justin Bieber meg hasonlóktól rosszul vagyok, ezek csak olyan lányoknak jönnek be, akik az ő(k) agyi szintjén vannak.Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikerült. :)

15/L

15/L

2010. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!