Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék, találkán tetszetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, találkán tetszetős lenne számotokra egy ilyen poénos, laza gentleman férfiú?

Figyelt kérdés

Egy charme-mal teli mosoly kísérteében megkérne titeket, hogy álljatok mögéje.

- Tudod, hogy miért kértem? - szólana dögösen kacsintva miután oda positionáltátok magatokat. - Mert minden sikeres férfi mögött áll egy nő. Én pedig sikeres vagyok... csajozásban!



2021. jan. 20. 18:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap szembejön velem valami, ami megerősít, hogy szinglinek lenni tök jó. A mai nap te vitted a pálmát, respect tesó. Be is hozom a kutyám, inkább alszom vele, minthogy betaláljon valami hozzád hasonló
2021. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Magyarán a kisasszony lady téged venne actualisan kezelésbe from behind?
2021. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
HölgyikeKisasszonyimádó olyan mint az egyszeri lány,nem tetszik neki hogy megdugják,de azért f*** ra jár. Kérdező mazoista szereti lejáratni magát.
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a duma. Úgy értem élőben hasba rúgnám rögtön, de olvasás közben jókat rötyögök. Hyhetetlen, elképesztou stand up comedy.
2021. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!