Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ismerkedéskor eltitkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedéskor eltitkolni hogy a huszas éveimet szó szerint végigvedeltem?

Figyelt kérdés

3 egyetemről tanácsoltak el...segédmunkáskodtam pár évet, rengeteget voltam szociális segélyen (egy nyugati országban, életvitelszerűen) és eközben töltöttem végig magamba a szeszt.


De ez már a múlt. Hogy lehet ezzel elszámolni, egyáltalán érdemes e?


Titkoljam el inkább a sötét múltamat? 30 éves vagyok, szeretnék máshogy élni már...nőt szeretnék, párkapcsolatot, családot.


2021. jan. 18. 20:33
1 2
 1/12 Lucaszek96 ***** válasza:
90%
Titkold, én elmondtam mindent. Az előző barátnőmnek úgy tett mint aki megértő majd amikor vége lett mindent amit rólam meg tudott boldog boldogtalannak tovább adott erős torzítással
2021. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
84%

Làtszik Balàzsom, az a gond.


Vesztettél ott pàr iq pontot, meg sàrmot.

2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
#2 charme-ot öcsém. :)
2021. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Többet charmot is Balázs...
2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A borvirág ott van, elárul.
2021. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes titkolni, de nem kell nagydobra verni sem. Ha kérdezik, akkor azt mondod, hogy "volt egy rossz időszakom, amikor nagyon megzuhantam, elég mélyen voltam, de sikerült kijönnöm belőle és már x ideje jól mennek a dolgok, nem akarok és többé nem leszek olyan helyzetben, folyamatosan teszek érte"


Ha erre rákérdeznek, megmondod, hogy rengeteget ittál, depressziós voltál egyetem mellett, ezért nem tudtad befejezni, de már x ideje nem iszol és nem is szándékozol többet. Ez így nagyon korrekt, de tényleg csak akkor kell mondani, ha belekérdeznek.


Egyébként te valami mazochista vagy, vagy mi? Élvezed, hogy itt szekálnak, vagy majd gondolod jön egy hasonló helyzetű nő, aki belédszeret az itt leírtak alapján? Komolyan mondom, hogy válts anonimra, mert így nem fogsz tudni kiszakadni a régi életedből, megmaradsz ugyanabban a szerepben.


Tudom, hogy nehéz leszokni az oldalról, én vagy 15 éve ide járok, de anoniman sokkal kellemesebb mert lesznek, akik értékelik a válaszod és megkapod a pozitív visszajelzést, amit vársz.


Hajrá, felnőtt vagy, értékes vagy, megérdemled, hogy normálisan beszéljenek veled, ne maradj benne ebben a helyzetben! Kezdj el más fórumokon haverkodni, előbb ismeretségeket szerezz, aztán haverokat, aztán nőt. Így könnyebb sikereket elkönyvelni, ha nem egyből a legnehezebben elérhető célra hajtasz és lesznek, akikre támaszkodhatsz. Menni fog!:)

2021. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ezt egy órája írtad ki, azelőtt egy órával meg a nőgyűlölő kérdést.


Miért baj neked, ha a nő családcentrikus párt keres, ha neked is fontos a család? Annyira buta vagy.

2021. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nem titkolnám, de nem is tenném első helyre a kirakatba. Megfelelő pillanatban, amikor megvan a beszélgetés mélysége, elmondanám.


A lényeg: ha már elmúlt, megtanultad a leckét, akkor nem számít.

2021. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Tök mindegy, kutyának nem kellesz, és ez így is marad örökre.
2021. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Bazsi,most komolyan,olyan történeteket ki tudsz már találni hogy az már néha fáj.

Remélem jól szórakozol?!

Inkább a helyedben vegeznék magamon önismeretet,fejleszteném magamat,sportolnák,tanulnák a nőkről,keresnék valami jobb hobbit pl tanulhatnál valamilyen okjt.

2021. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!