Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ennyire nehéz válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ennyire nehéz válaszolni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam a neten egy csajnak , hogy nagyon tetszik , szivesen megismerném , és ha egyetért akkor megadhatná a számát . De erre ő egyáltalán nem válaszolt . Megértem én azt hogy nem tetszek neki , és nem akar megismerni , de azért annyit legalább visszairhatott volna hogy kössz , de inkabb nem...Tényleg ennyira nehéz válaszolni ???
2010. aug. 15. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nehéz.

Szevasz.

2010. aug. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem válaszolnak, mert ha azt írná egy csaj, hogy bocsi de nem jössz be, akkor felháborodna a srác.A másik meg hogy tudod mennyi ilyen levelet kap egy szép lány egy közösségi oldalon?És ezt mind olyan srácoktól akik önbizalomhiányosok és csak neten mernek levelezni.

Élőben beszélj egy csajjal aki tetszik, ő nem fogja azt mondani, hogy bocsi de nem jössz be.

20f

2010. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
uccsónak adok igazat elmondta helyettem is :P
2010. aug. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg ugye neki is kellemetlen ha megírja hogy bocs nem tetszel de az is lehet hogy van pasija vagy más tetszik neki
2010. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán mert rosszul közeledsz hozzá. Egy vadidegen pasi csak úgy ráír, hogy adja meg a számát, ez nem a legjobb nyitány. Ha nem ordítana róla, hogy minél hamarabb meg akarod dönteni a csajt, ha kicsit emberileg többnek látszanál, akkor lehet, hogy nagyobb sikered lenne, bár ott is teljesen jogos, ha valakinek nincs kedve napi 4-5 zaklató emailt megválaszolni.
2010. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az semmi.


Velem anno nem tudom mi volt, de nagyon be voltam golyozva.

Volt egy csaj akinek ezt irtam: "Szia. Megismerhetlek?"

visszairt...en 15 voltam o 23...komolyan nemtudom mi volt velem ekkor.


Vegul nem lett belole tul sok, csak baratok lettunk.


Mostanra mar 20 lettem, de nem irok ilyeneket senkinek, meg az a baj hogy semmi mast sem. Pedig mostkene igazan, nemtudom miert valtoztam meg ennyire.:S

2010. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
neten írtál neki? de kemény vagy... :-|
2010. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te el sem tudod képzelni hogy hányan írnak egy lánynak egy nap a neten.


Nincs annyi ujjad hogy meg tudd számolni.


Mellesleg kismillió más dolga is lehetett a netezésen kívül, legutolsó esetben pedig a nincs válasz is válasz.


Sok ilyenben lesz még részed, de

"ember küzdj és bízva bízzál"

vagy lehetsz emós is de minek.

2010. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyebkent a facebookon irtam neki , nem hinnem h ott annyian irnanak egy lanynak naponta...
2010. aug. 18. 02:25
 10/11 DoryRoxy válasza:
facebook nem facebook, az mindegy. lehet az is, hogy annyira érdektelennek tart, hogy válaszra sem méltat.
2010. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!