Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hete buliztunk pár haverral. Volt ott egy csaj is akit már rég óta ismerek, sokszor dumálunk, msn-ezünk, stb. a buli után egyszer csak váratlanul lekapott - ami nem volt ellenemre :P - és majdnem eljutottunk a szobáig mikor hirtelen meggondolta magát, hogy ez neki túl gyors (mondjuk mind ketten sokat ittunk) Következő nap mintha semmi sem történt volna, mikor szóba került, mondta hogy ő azt nem úgy gondolta, meg hát nem lenne jó, meg sok egyéb kifogás, de semmi konkrétum. Azt hozzá kell tenni, hogy nemrég lett vége egy elég hosszú kapcsolatának (~1év), de közben is mindig jól megvoltunk, olyan dolgokat is megbeszélt velem amit az akkori pasijával nem mert/akart. Csak a pia miatt történhetett? vagy lehetne valami komolyabb is csak már fél az újabb csalódástól? (elég sok rossz emléke van az eddigi ex-ekről)

Én 19/F ő 20/L


2010. aug. 14. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tul hosszu, h elolvassam, de sztem dugjatok;)
2010. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz :D
2010. aug. 14. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
CSak rajta kur.játok meg egymást.:D
2010. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így már én is jártam :D Amugy lány vagyok :) Egy haverral benyakaltunk egy üveg vmit, és kicsit elszabadultak az események ^^" Én is leállítottam, mert ad1: a barátnőm a másik ágyon szunyókált (mentségem hangos zene ment így nem halott semmit) ad2: elvesztettem a fejem.


Azt biztosra veheted, hogy vonzódik hozzád a lány szexuálisan, mert én még részegen se kezdenék egy olyan fiúval aki nem tetszik.


Szerintem beszélgess el vele, hogy ő mit vár ettől az egésztől. Én is megbeszéltem a sráccal másnap, nem is jöttünk össze (mert ő még mindig az előző 3 éves kapcsolatában lévő lányt szerette) és én nem szeretek 2. lenni.

2010. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet!

Már másnap beszélgettünk, nekem sincs senkim, illetve neki sincs (az említett kapcsolatnak ő vetett véget mert már az elejétől fogva nem érezte jól benne magát, csak nem mert lépni, elég kevés az önbizalma..)

ami furcsa hogy ő is "keresi az én társaságom" de mikor próbálok lépni, egyből jön a " ugysem menne; eddig sem tudtam boldoggá tenni a másikat, te sem lennél boldog velem; nem szabad; " stb,

2010. aug. 14. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:

A 93 %-os vagyok :) Akkor hagyd a csajt. Ez a tipikus elhárító duma, hogy "úgyse jönne össze" meg nekünk nem működne, én már nem tudok szerelmes lenni, jobbat érdemelsz stb...


Azt nem zárom ki hogy szex nem lesz köztetek, de nem lesz a barátnőd...

2010. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj én is folyamatosan így érzem... pedig nagyon bejön nekem :(
2010. aug. 14. 18:23
 8/11 A kérdező kommentje:

Eltelt vagy 2 hét. Többször randiztunk, elmentünk bulizni, gyakorlatilag minden napot együtt töltöttünk reggeltől estig. Több csók is elcsattant de ez volt a max. Mindig mondta hogy olyan jó velem lenni, stb, erre ma délelőtt mikor találkoztuk, teljesen máshogy viselkedett. Mondta hogy gondolkodott, de nem jövök be neki, meg hogy csak húzta az agyam, meg ha huzamosabb ideig együtt lennénk biztos hogy megcsalna... de azért lehetünk barátok ugye?

Én meg kezdtem beleszeretni :(

Miért van az hogy olyan nehéz egy normális párkapcsolatot kialakítani? :(

2010. aug. 27. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Kihasznált. Amíg kellett egy lelki társ, addig jó voltál, de dugni mindig más fogja, nem te. Szerintem gerinctelen ez a nő, de legalább őszintén elmondta. Máglyára vele:)
2010. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azigen...majdnem lefeküdtetek,csók...stbstb és akk csak úgy azt mondja hogy úgyis megcsalna??!! A leírásod alapján nem rossz gyereknek tűnsz aki így viszonyul hozzád felejtsd el.Lesz neked jobb ezt nem sablonból mondom :D
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!