Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogyan dolgoztátok fel, hogy nem a belsőtökkel, dumátokkal, humorotokkal van a baj, hanem az arcotokkal a csajozás terén?
Erre akkor jöttem rá amikor ismerkedős oldalakra jóképű srácok fotóival hoztam létre adatlapokat.
Félelmetes milyen könnyű az ismerkedés. Bepillanthattam miként tapasztalja meg az ismerkedést és összességében az egész életet egy jóképű srác. Teljesen más tapasztalat, más élmény, más dimenzió. Nem is lehet összehasonlítani a kettőt.
Ezért szerintem kizárt, hogy egy jóképű srácnak mentális gondjai, alacsony önértékelése legyen vagy unja az életét. Ez csakis a rossz külsejűek sajátsága. Ezért mi kompenzálunk, például munkamániások leszünk, alkoholisták vagy valamilyen más függőségben szenvedünk, például a pornó. Eközben a jóképűek háremet tartanak és kimerülésig kidugják magukat.
Ennél jobban mi okozzon depressziót???
“Nem tudom, hogy nézhetsz ki, de a világlátásodon elgondolkozhatnál mert az ilyen creepy viselkedés és elborultság bárkit megcsúnyít.“
Persze. Ezt is a társadalom termeli ki magából, aztán meg csodálkoznak, hogy történhetett hisz a társadalom milyen méltányos mindenkivel egyenlő arányban!
20
Bammeg, köszi hogy elmondtad, de ez olyan ritka lehet mint a fehér holló. 10000-ből egy. Én még csak önbizalomtól duzzadó, laza jóképű srácokat láttam.





“Bár az után, hogy annyira sekélyes vagy, hogy azt hiszed a vonzóbb embereknek semmi bajuk az életben és depressziósak sem lehetnek nem tudom, mire számítottam.”
Nyilván lehetnek gondjaik de nem olyanok és nem olyan alacsony szintűek mint nekünk csúnyáknak.
Például hogy a 10 fotómodel közül nem pont Rebekával jött össze, csak Biankával. Igen, lehetnek ott is gondok, de magasabb szintűek. Nem ragadnak le a Maslow piramis legalján, hanem a gondok valahol a piramis 3-ik, 4-ik szintjén adódnak.
Ha depressziósak lesznek akkor nem ilyesmi miatt, hanem mert kiskorban molesztálták őket szépségük miatt például, vagy genetikailag hajlamosak a depresszióra.
25
Miért? Tilos? :DD





"Ha depressziósak lesznek akkor nem ilyesmi miatt, hanem mert kiskorban molesztálták őket szépségük miatt például"
Te normális vagy? Egy ember lehet depressziós attól, hogy nem megy neki az egyetem, elveszíti az állását, meghal egy szerette, ellopják a kutyáját, megszakad a kapcsolata a legjobb barátjával etc...
Az egy dolog, hogy valaki nem szép, mert annak a nagy része genetika, na de mikor ilyen elborult az agya is az végképp elszomorító.





Amúgy áruld már el, hogy te mit tettél azért, hogy ne legyél csúnya!
- Gyúrd ki magad!
- Növessz arcszőrzetet!
- Vegyél normális ruhákat! (instagramról meg pinterestről egy csomó divat tippet el tudsz lesni)
- Menj el igényesebb, drágább fodrászhoz, ne a sarki 1000 Ft-os Marika nénihez! (Borbélyhoz szintén elmehetsz!)
- Igyál sok folyadékot, csodákra képes az ember kinézetével, ha normálisan hidratálva van!
- Aludj eleget!
- Ha ragyás az arcod, akkor kezeltesd
- Ha csálék a fogaid, akkor tetess fel fogszabályzót (már van átlátszó is) , ha sárgák, akkor fehéríttesd ki!
- Ha nagyon ronda az orrod, akkor meg is plasztikáztathatod!
Igazából a lehetőségek tárháza végtelen, csak akarni kell ahelyett, hogy itt siránkozol.





Megint az álszent képmutató válaszok felpontozva.
Tipikus gyk.
A csúnya embereknek megmagyarázzák a szebbek,hogy nekik a személyiségükkel van a gond, ezért nem megy az ismerkedés.
Valóság: ha ronda vagy, az önmagában elég indok rá, hogy visszautasítsanak, mindegy milyen a személyiséged.





28-as folytatása:
- A dzsungel szemöldöködet szedesd ki!
- Javíts a tartásodon
- Ha szemüveges vagy válts divatosabb keretre, vagy használj kontaktlencsét!
STB STB STB
Ha ezeket mind megcsináltad, és még mindig nem állnak veled szóba, akkor siránkozhatsz, addig a te hibád.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!