Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog ebből valaha előnyöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ebből valaha előnyöm származni, hogy 27 évesen 20-22 évesnek néznek? Férfi vagyok. Úgy érzem ez nagyban hátráltat a csajozásban

Figyelt kérdés

Egyébként helyes, magas, sportos-vékony alkatú vagyok. Viszont az arcom iszonyú kisfiús, fiatalos. A hajam ráadásul szőke és enyhén hosszúkás. Nem tudok normális arcszőrzetet növeszteni (csak max olyat, mint ami Bozontnak van a Scooby Dooban, az a kis punciszőr, barackszőr), ezért inkább mindig borotválkozom. Részben genetika ez, de az sem segít, hogy nem iszom alkoholt egyáltalán, sportolok, egészségesen eszem, nem drogozok, nem cigizek, eleget alszom.


Ja és azt utálom, hogy olyan 20-23 évesnek szoktak gondolni, viszont amikor kiderül hogy mégsem annyi vagyok, akkor a legtöbb csaj negatív értelemben meglepődik, mert nem ennyinek képzelt el. Mondanom sem kell, hogy a 25 feletti csajok észre sem vesznek, mert azt hiszik bőven fiatalabb vagyok náluk. A 18-22 év körüli csajok közül pedig sokakat zavar a korkülönbség, hogy először azt hitték velük egykorú vagyok, aztán kiderül hogy mégsem. Nem vagyok teljesen szerencsétlen, voltak már barátnőim, de úgy érzem ez mégis hátráltat. Később ez jobb lesz? Vagy mindig szívás marad ez a dolog?


2020. nov. 1. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz valóban hogy jól tartod magad :D
2020. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem 18 körüli lányokkal ismerkedsz?
2020. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a korosdit.. El sem mondom senkinek !
2020. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a korkülönbséggel van baj, 5-7 év is simán beleférne nekem is és sok lánynak is. Inkább azzal, hogy nem azoknak a fiatal csajoknak tetszem, akik idősebb férfit is el tudnak képzelni maguk mellé, mert hiszen engem nem gondolnak idősebbnek. Azoknak a fiatal csajoknak tetszem sokszor, akik magukkal egykorú párt akarnak, de aztán ők pedig csalódnak, amikor kiderül az igazi korom. Nem egyszer volt már, hogy elhajtott egy 18-20 éves csaj, mert hogy neki túl idős voltam és azt hitte csak pár év a korkülönbség.
2020. nov. 1. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező pacsi neked, én is ebben a szituban vagyok. Ha kiderül a korom fiatal csajoknál, akkor jaj nem kellek, meg önértékelési problémák előjönnek hirtelen náluk, mert ugye idősebb vagyok, de nem látszik rajtam. Ha meg korombelivel kezdek, akkor annak meg túl kisfiú vagyok külsőre, és nekik szőrös, izmos férfi állat kell, vagy bárki de ne én, mert külsőre fura lenne nekik.
2020. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem buktam a fiatalabbakra, még kinézetre sem jöttek be. Aztán megismertem a mostani párom, akitől előfordul, hogy még a személyit is elkérik, amikor alkoholt rendel, de egy pillanatra sem izgat, mert szeretem. 25 vagyok, ő 26.
2020. nov. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nemtom szerintem egy normális csajt nem feltétlen zavar az hogy nem 22 hanem 27 vagy.

Ha előre közlöd, nem titkolod.

2020. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. De, ezt úgy képzeld el sajnos, hogy nagyon sok csajnak megvan a fejében, hogy ő mondjuk 20 éves és egy 20-23 éves sráccal képzeli el magát. Egy 6 évvel idősebbet pedig már kizár. Legalábbis eddig én ezt tapasztaltam.
2020. nov. 2. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én fordítva vagyok bekötve de pont 20 vagyok és nem érdekel hogy 22 v 27:D

Es igazaból a baratáim, ismerőseim nagy részét sem.

2020. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!