Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha ismeretlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha ismeretlenül odamegy az utcán hozzátok egy srác, akkor lerázzátok, vagy hajlandóak vagytok vele beszélgetni, és mondjuk tel számot megadni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

12:34

az osszes valaszolo azt irta h beszelnenek vele HA szimpatikus...egy emberke irta csak h nem szivesen...most akkor mit nyavajogtok?? a tobbseg szerint kell donteni.

-.-"

2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy a szimpátiát a lányok 90%ban belső alapján érzik, még a férfiaknál a külső dominál. De itt csak a külsőn dől el minden,nem?
2010. aug. 13. 12:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek, de telszám nincs, mert van barátom :) Viszont dumálni nem bűn.
2010. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért sokat számít, hogy mit mond és hogyan mondja! és az már nem a "külső" :S
2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

11.55-ös

Nemrég írtam egy másik kérdéshez, ahol éppen azon sopánkodik egy másik lány, hogy miért nem vagyunk elég "tökösek" ahhoz, hogy megszólítsunk titeket az utcán. Akkor most végülis mit akartok??


azt hogy ne általánosíts... van akinek bejön ha leszólítják az utcán, nekem meg nem.

2010. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hátha a srác helyes, akkor talán nem küldöm el. :) De elsőre nem hiszem hogy telószámot megadnék. Tudod én bírnám, ha egy normális pasi (nem egy bűnronda, hanem aki nekem is bejönne) oda jönne hozzám az utcán.
2010. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék vele, hogy ha nem nyomul nagyon, magabiztos és nem a mellemet bámulja. De általában az ilyen "tökös" csávók kezdeményeznek utcán is, de ők nem nagyon jönnek be
2010. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megadják. Csak ne légy olyan mint egy szatír és dumálj velük természetesen. :)
2010. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!