Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos kérdés! Vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés! Vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan srácok, akik nem csak a dugásra mennek. Akik képesek beszélgetni is. Akik nincsenek folyton a csaj sarkában. Akik hosszútávra terveznek. Csak mert én eddig nem találkoztam ilyennel, pedig ideje lenne...
2010. aug. 12. 21:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én is ilyennek tartom magam és ugyancsak b@sznak Rám a Nők.

Inkább a karieremre koncentrálok és várok hátha csoda történik, ha nem akkor meg veszek egy vfts ladát és boldogan élünk, ameddig meg nem halunk!

Nem találok egy olyat sem akivel akár,csak normálisan el tudjak beszélgetni, ha meg mégis befut egy értelmes csaj, akkor tuti, hogy egy utolsó f@sszopóval jö össze, majd amikor az kihasználta, akkor nem bízik senkibe.


21/F

2010. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, de egyszerűbb lenne ha te is írnál kort ;)


16/F

2010. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Én is az "ilyenek" közé tartozom, de a lányok le sem szarnak...

Mondjuk sok "ilyenek" közé tartozó csaj sincs sajnos. Ha mégis, akkor az meg már foglalt, vagy olyan szinten csalódott a nem "ilyenek" közé tartozó srácokban, hogy soha az életben nem tud megbízni senkiben. F*sza az élet...


F/22

2010. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Zsol-Tee válasza:

Én is ilyen vagyok. De ahogy elnézem aki ilyet keres az ne a 16 évesek közt. :)

25F

2010. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Még a 20 év körüliek között sincs ilyen nő.

Inkább járnak az olyanokkal, akik minden nőt átkúrnak, leszarják őket, nem becsülik őket, csak dugni akarnak velük, azt az összes nő az ilyenek után fut. Aztán persze siránkoznak, hogy nincs egy normális pasi sem...

2010. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:13!!!


Akár mintha az én páromat írtad le!Bár szerintem az ilyen pasi ritka,én megtaláltam,igaz 9évvel öregebb tőlem,de minden jól működik már 3éve! :)

És együtt is lakunk,nekünk bejött.


18/L

2010. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Lehet, az én koromban nem erre számítanak az emberek. 15 vagyok. És az a legszebb, hogy tényleg csak a huszonévesek között van normális srác. Na köszi szépen...
2010. aug. 13. 11:57
 28/33 anonim ***** válasza:

az a helyzet hogy teljesen túl dramatizáljátok az egészet. Tuti hogy valamit Ti hibáztok el és arra kenitek (mert nem akartok be égni) "csak dugni akart"..... Nah mivan a pasiddal? ÁÁ már nincs meg csak meg akart dugni... Nah jól van persze. Kiváncsi lennék az én volt barátnőim milyen véleméyénnyel vannak rólam és mit mesélnek a következő pasinak akinek majd be akarnak vágódni. Undorító.


Tuti hogy engem is úgy adnak elő "áhh ez is olyan volt" közbe meg rohadtul nem és egyébként nagyon szeretnek a csajok hazudni. Ez tény és ha vitáztok ha nem így van. Ne sajnáltatgassátok magatok. Ma még mindig ott tartunk hogy a 15-25 év körüli csajoknak átlag évi 3-5 pasijuk van (átlag) és a 15-25 év körüli pasiknak évi 1 (átlag) nah akkor el lehet gondolkodni, ki is a komoly? Kinek lenne inkább szüksége komolyra? Ugye hogy a pasik több időt vannak egyedül és kevesebb pár jut életükbe mint fordítva.


Nem kell sajnáltatgatni magatok. Nézz körbe jut akár még ma 3 olyan aki 100% komoly és még jól is néz ki. Csak ti mindig a legnyomorékabbat találjátok meg mert az forog körülöttetek. Az ember szinte könyörög hogy lássátok már "van pasid" foglalkozz vele ne szard le őt. De nem. Mintha a falnak mondaná az ember..... Eszem megáll.


20/F

2010. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:13


am ez is én voltam.....

2010. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Azon ne sírjatok hogy jaj fél éve nincs barátom/barátnőm, mert én 16 vagyok és még nem volt egy se. Akárhányszor próbálkozok csak a bebukás van. Szóval ne sírjatok.
2010. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!