Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos kérdés! Vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés! Vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan srácok, akik nem csak a dugásra mennek. Akik képesek beszélgetni is. Akik nincsenek folyton a csaj sarkában. Akik hosszútávra terveznek. Csak mert én eddig nem találkoztam ilyennel, pedig ideje lenne...
2010. aug. 12. 21:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
az ilyen férfi nem létezik
2010. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Igen,vannak! Sajnos egyre kevesebb ilyen fiú van,de megértelek,és sok sikert kívánok! Ha nem sürgeted a dolgot,és jó helyen keresgélsz,akkor biztosan megtalálod a Nagy Ő-t!! :)
2010. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy még nem találkoztál ilyennel, pedig tényleg léteznek. (Nem is egy...) Persze korral is jár.
2010. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Jelen!
2010. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen srác nem létezik..De örülnék ha találnék olyan srácot aki hosszútávra tervez..de nincs ilyen.ez van
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
köszönöm hogy leirtad a jellemzésemet :)
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyat keress:

-aki dolgozik

-akinek nem fontosabb a barátjai, családja

-aki nem bulizgat

-vicces

-tud komoly is lenni

-komoly életcéljai vannak

-akár össze is költözne veled (tényleg komoly)

-büntetlen előélet

-tud beszélni, beszélgetni

-nem spanol össze mindig mindenkivel

-nehezen hisz el bármit (körültekintő- óvatos)



Ezeket kérdezd meg tőle valahogy. Tudod egy komoly pasi itt kezdődik. Meg ette a fene ha már mondjuk ott el akadtok az elején: "milenne ha összeköltöznénk?" és be van fosva ettől....

De ha mondjuk valamelyik felsorolt tény közül Te tartasz és félsz akkor őt is igen csak elbizonytalaníthatod és ne csodálkozz ha a szemszögedből úgy tűnik mintha minden 5 percig kettesben töltött időt "dugásra" használna ki veled......



20/F

2010. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
azon kívül, hogy mindig a sarkamban van, ilyen a barátom.
2010. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bébivizilovak sincsenek, mert azt még nem láttam...

Gondolkozzatok már!

2010. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom. aki ehhez hasonlókat ír h "jaj nincs olyan pasi mert még nem találtam, és nem is fogok" az ne is csodálkozzon h nem talál. ha már eleve úgy van felépítve a gondolkodás módja mint az idézőjelbe írt mondat, annak nem is csodálom h senki sem felel meg.
2010. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!