Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izgulok kicsit a randi miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgulok kicsit a randi miatt. Ugye nem lesz baj :D ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 18 éves koromban randiztam utoljára, az exemmel majdnem 8 évig voltunk együtt.

Akkor még sokkal lazábbnak éreztem magamnak, mint most.

Van egy férfi, akivel kb másfél hete beszélgetek online és úgy néz ki, hétvégén találkozunk.

Egész nap beszélünk, mindennapi dolgokról, ki-mit csinál, stb, szóval ezzel egyelőre nincsen gond.

Viszont kicsit aggódom, hogy ennyit beszéltünk már online. Túl vagyunk a kinek mi a hobbija, mivel foglalkozik, miket szeret körökön és kicsit félek, hogy ne legyen majd téma.

Én zárkózottabb típus vagyok, vagyis annak érzem magam, de a barátaim/barátnőim szerint elég "laza" meg könnyen oldódó vagyok, úgyhogy lehet, csak én érzem rosszul ezt az egészet. :D


Igazából tudom, hogy jó tanácsok nem léteznek randira, csak hogy adjam önmagam. Kicsit kijöttem a "gyakorlatból" és emiatt izgulok, azért mégiscsak hosszú évek teltek el ismerkedés nélkül.

Mivel küzdhetném le ezt a "félelmem"?


2020. dec. 17. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne randiként tekints erre az egészre, hanem csak úgy, mintha egy baráti találkozóra mennél el. A témák miatt pedig ne aggódj, valami biztos eszedbe fog jutni, ha más nem, akkor ahol sétáltok környék, ott biztos lesz valami pl. egy szép ház, egy baleset vagy akármi, ami már adja a témát. De ha a férfi rutinos randizó, akkor tuti fel fog tudni témákat hozni ezen kívül is.
2020. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Messengeres beszélgetés helyett, már ma telefonon folytassátok. Még jobb lenne a videóhívás. Ez után a randin sem lesz sokkal másabb a beszélgetés.
2020. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!