Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe beleszerettem és ő is belém.Nem ismerjük egymást annyira de mégis mindkettőnket vonz valami a másikban.Most épp nincs magyarországon de jövőhéten jön haza és csütörtökön találkozunk.Dvd-zünk 4-en.De azt már borítékolhatom biztosan,hogy a srác karjaiba fekszek meg hát ki tudja mi lesz.Tőlem is függ,és az a baj hogy én nagyon visszahúzódó vagyok.Msn-n sokat beszélek/írok meg ott jobban merem mondani a dolgokat,de személyesen szégyenlős,meg csendes vagyok nem is merek a szemébe nézni.Hogy küzdhetném le ezt?És mikor találkozunk akkor hogyna köszönjek?Úgy mint eddig?3 puszi?Még nem randiztunk!
2010. aug. 12. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Na figyi. Te most azt kérdezed a Néptől, hogy hogyan köszönj a szerelmednek, ugye? Mert ezt írtad, beleszerettél. Vagy nem is szerettél bele? Hisz' azt is írtad, alig találkoztatok. De hát bele fogsz feküdni az ölébe, már tudod előre, bele kellett szeretned. Bár még szemébe se nagyon mersz nézni, mert csak MSN-en beszéltek, úgy meg nehéz.


Maradjunk annyiban, hogy van egy srác, aki neked nagyon szimpatikus, MSN alapján többet is el tudnál vele képzelni, de már alig találkoztatok, és tapasztalatlanságodnak köszönhetően annyira zavarban vagy vele, hogy azt sem tudod, hogyan köszönj neki, nem is mersz a szemébe nézni. Mindeközben az eddigi benyomásai alapján szívesen az ölébe is feküdnél, amire ígéretes lehetőséget nyújt egy közös DVD-zés, de egyelőre még hátravan a SZEMÉLYES ISMERKEDÉS fázisa. Minden ki fog alakulni időben, rá fogsz jönni, hogyan kell neki köszönni.

2010. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!