Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted lehetne valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehetne valami?

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg egy lányt akivel egész jól megvagyunk,elbeszélgetünk de csak kb egy év múlva tudnánk találkozni (nekem nagyon bejön és azt mondta én is neki)
2010. aug. 11. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lenne. Ennyi infóból nem lehet megmondani, főleg mi nem tudjuk, nem ismerjük, de te sem annyira, gondolom, mert internetes. Ha nagyon hűséges, akkor még talán emlékezni fog rád. 1 év sok, nem tudom mennyi idős vagy, meg hogy miért nem tudtok találkozni, de ha az Isten úgy adja, akkor boldogok lesztek. ;)
2010. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha tenyleg mindketen tettszettek egyamsnak,akkor lehetseges ez az egy ev..bar egy kicsit hossszu ido,.de ha ugy gondolja mindket fel h megeri kivarni akkor hajra:d
2010. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pappmartin ***** válasza:

szerintem lehetne


denekem még 1 ilyen sem jött össze

2010. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindennap telefon stb de lehet télen összejönne
2010. aug. 11. 23:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetne. Miért ne? De sok minden más is lehetne ennyi erővel.
2010. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!