Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem? Vagy ne? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem? Vagy ne? Nekem nagyon bejön:/

Figyelt kérdés

1-1,5 hete megismerkedtem egy lánnyal.Nekem nagyon bejön:)

viszont azt nem nagyon érzem h neki bejövök-e...:S

megkérdezzem?nem lesz ez így túl sok? túl nyomulós?

esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?:)


2010. aug. 11. 22:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
tehát talán az a legésszerűbb ha elmondom neki h mit érzek iránta?vagy h legalábbis többet szeretnék mint barátság?és utána úgyis kiderül h ő mit gondol, neM?
2010. aug. 11. 23:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd el randira! Ha arra nemet mond, vagy "nem tudom"-ot, akkor ennyi volt. Ha meg igent, akkor pár alkalom után elmondhatod, hogy mit érzel. Egyébként ha 1-1,5 hete ismered, és rögtön szerelmet vallasz neki, akkor azt fogja gyanítani, hogy csak meg akarod kúrni. Én így jártam egy lánnyal, mikor még tapasztalatlan voltam, hogy 2 hét után ki akartam mondatni vele, hogy együtt vagyunk. Persze nem ment bele. Igaz ott az is közrejátszott, hogy neki végig más tetszett, aztán vele jött össze, de ez már csak mellékes. Szóval a lényeg, hogy az érzelmeid bevallását ne siesd el!
2010. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ahogy már írtam is elhívtam moziba csak még nem jutottunk el odáig h pontosan mikor is.Tehát a mozira igent mondott.ettől függetlenül még nem hiszem h ő úgy gondolja h ez "randi":S Szeretném még azért előtte meg tudni az igazságot h bejövök-e neki v sem.nem pedig a mozi utánni csók jelenetnél mikor nem sikerül:D
2010. aug. 12. 00:36
 14/15 anonim ***** válasza:

"és nem könnyű tapintatosan közölni, hogy nem."


Mit szólnál mondjuk ehhez: "nincs veled semmi baj, de nem vagy az esetem. bocsi."


Szerintem elég tapintatos, és kb. 3 másodpercbe került kitalálnom. Agyon ne sajnáld magad.

2010. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne úgy kérdezd, hogy: "Szia, Járnál velem?", vagy valami ilyesmi, hanem inkább bókolj és ismerkedj meg vele, de figyelj oda, hogy ne kerülj bele túl mélyen a barát kalapba, mert nem fogsz kikerülni túl könnyen. 1-2 hét, vagy ha ügyes vagy kevesebb idő múlva már el is mondhatod neki. Ez az én véleményem.
2010. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!