Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem? Vagy ne? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem? Vagy ne? Nekem nagyon bejön:/

Figyelt kérdés

1-1,5 hete megismerkedtem egy lánnyal.Nekem nagyon bejön:)

viszont azt nem nagyon érzem h neki bejövök-e...:S

megkérdezzem?nem lesz ez így túl sok? túl nyomulós?

esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?:)


2010. aug. 11. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Baromság. Naná hogy kérdezd meg. Ha meg nem a válasz,akkor is simán vállald fel hogy bejön neked. A csajok szeretik az ilyet,és látják hogy nem vagy kis f*sz.
2010. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

van 1 ötletem nekem mindig ez jön be.

csinálj áll msn-t és kérdezgess magadról hogy bejön-e neked a jani [a jani te vagy xd]

2010. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem a barátom pár napra rá kérdezett meg, igaz nálunk kölcsönös volt a dolog, de bolodogok vagyunk, próbáld meg ha gondolod :D Sok sikert ;)
2010. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne! Könyörgök, ne! Maximum burkoltan, de úgy sem érdemes. Próbálkozz be nála, ha nem tetszel neki, akkor meg úgyis visszautasít.
2010. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kérdezd meg .

bár ha nemet mond akkor nem lehet jo barátok

2010. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Választhatsz hogy azonnal kimutatod hogy érdekel és elhívod valahova (rizikósabb, de egyszerűbb), vagy igyekszel minél többször találkozni vele és úgy intézed, hogy közelebb kerüljetek (kockázatmentesebb, de lassabb és nehezebb).
2010. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

na mostmégjobban nemtudom mit csináljak:D

ha a válaszotokat jobban indokolnátok,magyaráznátok könyebb lenne a döntés.ez nem azt jelenti h elégedetlen vagyok a válaszokkal csak kicsit kétségbe esett:D

2010. aug. 11. 23:01
 8/15 A kérdező kommentje:
elhívtam moziba,csak még nemtudjuk h mikor érünk rá.oda eljön.De attól függetlenül még nem biztos hogy azért jönne el velem,nem pedig csak barátságból:S
2010. aug. 11. 23:02
 9/15 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint mindenképpen tudasd vele hogy vonzódsz hozzá, cakk pakk mond meg v mutasd ki az rajtad áll, de semmikép ne gondolja hogy csak barátkozni akarsz, mert ha ő úgydönt hogy barát leszel akkor azzal szinte vége is a dolognak...
2010. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Zöldbablevesnek igaza van, ne kérdezd meg! Lány vagyok, kérdezték már tőlem, és nem könnyű tapintatosan közölni, hogy nem.

Ha meg a válasz az igen, azt másképp jelzem.

2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!