Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek? Fontos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Fontos.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel párszor találkoztam (egy város/nem egy suli) És nagyon tettszik, és azt hiszem én is neki:). De ha találkozunk mit tegyek? (Egymásra szoktunk mosolyogni:>:)

Segítsetek .

13 lány


2010. aug. 11. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

jajj de aranyos:) 13 évesen még anyuci mellett a helyed...

bár a mai világban:S

2010. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ...Na mind1

Ja és valami ürügyet szeretnék,hogy beszélhessek vele:))Mit "találjak" ki??pls segítsetek:D

2010. aug. 11. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ő nem meri megtenni akkor menj hozzá oda te és kezdeményezz vele beszélgetést bármiről ami eszedbe jut.

Remélem veszi a lapot és ő is lép :)

2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miről beszéljek??:)) Amikor csak bicajozás közben talizunk az úton:(?
2010. aug. 11. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

mármint mindketten bicóztok közben?

mondjuk akkor tekerj mellé és kérdezd meg h merre szokott biciklizni vagy hogy mióta űzi?

Aztán majd a reakcióiból leszűröd, hogy ő is akar-e tőled vmit.

2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A bicajopzás nálunk olyan,hogy megyek a boltba és felpattanok rá nem gyalog megyek. És néha ahaverokkal , Tehát ebben az esetben kicsit...:P Más ötlet? Pl. ODA MEGYEK ÉS MEGKÉREZEM : szia , már megsem ismersz:))? Aztán beszélgetni kezdunk...:p mert voltunk egyszer egy helyre hivatalosak:D
2010. aug. 11. 20:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy ahoz mit szóltok,hogy "Véletlenül " valami olyant elhagyok,hogy észrevegye?:D:D:DÉs akkor szólna:P
2010. aug. 11. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm...nemrossz,hogy arra fogod,hogy elhagysz valamit...pl. a telódat..és,hogy csörgessen meg,mert nem tudod hol van..akkor már megvan a telószáma és megkérdezed,hogy "hogy háláljam meg?" "esetleg eljössz egy fagyira?-Énfizetem" De akkor vigyél pénzt is:P


13/L

2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát. xD

Vagy szól, vagy elteszi. xD (áá, nem csak vicc.) xD

Egyébként én fiú vagyok.Ha én így lennék egy lánnyal, hát ha odajönne hozzám, és megkérdezné, hogy nem-e megyek el vele este 5 felé cangázni valamerre, hát örülnék. :D


De meg próbálhatod azt is, hogy valami csinálsz a bicajoddal, és megkéred hogy segítsen. :)

Vagy, odamész:

-Szia.Csatlakozhatok hozzád (bizacjozás)?.xD

-Szia.Hogy vagy?(ha ismered)

-Szia.Jó a sapid, hol vetted, jó a cipőd hol vetted, jó a pólód hol vetted...? :)(valamelyiket, ne mindegyiket.xD)

-Szia.És úgy mosolyogj rá, hogy...hogy...tudod...úgy csajosan...szépen...olyat csak ti, lányok tudtok. :D

Azzal meg lehet fogni egy fiút. :D

És a köszönés is szinte mondja neki h:,,TETSZEL NEKEM", ezt is a lányok tudják csinálni.:D

Aztán megkérezel tőle valami, hogy mennyi az idő, nincs nálam teló..vagy valami ilyesmi. :)

Aztán másnap már MSN cím, ott megbeszéltek egy találkát, mentek cangázni, ott meg megyen magától a duma. :)

Aztán teló szám..stb..:)))

Remélem hasznos volt.

15 éves srác vagyok. :D

2010. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

ja és utolsó igenigen:> hasznoslesz:>

Köszííí:)

2010. aug. 13. 11:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!