Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme a második randinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a második randinak,ha sose ír rám a csaj?

Figyelt kérdés

Jól elbeszelgetunk egymással és randin és voltunk. Megkérdezten tőle hogy lenne e kedve második randihoz.

Azt mondta,hogy igen,de ő sosem ír rám magától,mindig nekem kell írnom.

Van így értelme ennek?

Oké,hogy a férfi kezdeményezzen,de már kezdem unni hogy én kezdem mindig a beszélgetést


2020. nov. 24. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha az elsőn nem volt, a másodikon érdemes már megcsókolni. Ha ő is benne van, akkor láthatod már hogy érdekled. Ha azt sem engedi, akkor bukta.
2020. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, több nő azt gondolja, hogy ez a normális. Volt itt már olyan kérdés, amikor a lány panaszkodott, hogy már egy hete nem ír neki a srác. Mint kiderült, ő soha nem írt a srácnak, mindig rá várt. Azt hitte, ez így jó.

Természetesen, fiú szemszögből nagyon lehangoló. Nekünk is jó érzés üzenetet kapni.


Írd meg neki finoman, hogy ő is írhatna neked.

2020. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld le vele a második randi időpontját lehetőleg minél hamarabbra és kész. Akkor nem kell a csetelgetésen agyalni. Majd idővel ő is fog írni neked.
2020. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a második randinál még elfogadom azt, hogy alapjában véve én nyomulok inkább.


Viszont 3. randit már sosem szervezek, ha azt látom, hogy egyoldalú a dolog, én kezdeményezem a randik között a beszélgetést, én kezdeményezem a randit, ő pedig csak úgy "elviseli", akkor megvárom, hogy elkezde ő is aktivitást mutatni, ha nem kezd, akkor elengedem.



Többször futottam már bele abba, hogy én elengedtem a nőt, mert úgy éreztem, hogy csak egyoldalú a dolog, ő nem fektet sok energiát az egészbe, aztán később kiderült, hogy ő is nagyon szeretett volna folytatást, csak játszotta a jégkirálynőt, mert ő a nő, és mégsem mutathatja ki...


Az a tapasztalatom, hogy csak olyan nőkkel lett jó, és stabil kapcsolatom, akik ha nem is hívtak randira, de legkésőbb a 2-3. randi környékén már aktívan kerestek, ötleteltek, hogy hova menjünk, stb.


Higyjétek el srácok, nem éri meg olyan nő után futni, akivel nem kölcsönös

2020. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!