Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki csak írkál, de találkozni nem akar? Értelme?

Figyelt kérdés
Egy darabig minden nap irkáltunk egymásnak a sráccal, kB két hétig. Aztán bedobtam a talit, ami állítólag munka miatt nem jött össze a részéről. Utána kezdett eltünögetni meg kevesebbszer jelentkezni, hogy nem ér rá meg dolgozik. Lehet eleve nem is akart találkozni?

2020. nov. 5. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Tinderen pl minden 3.-4. nő. Csak az instagram követők gyűjtése és a figyelem miatt vannak fent, mert jól esik az egójuknak, hogy napi 5-10-50 férfi húzza jobbra őket.
2020. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Pedig a férfiakra ez kevédbé jellemző. De igen, van ilyen is. Időtöltésre jó voltál, komolyabban viszont nem mozgattad meg.
2020. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már amikor napokkal előtte bedobtam, hogy találkozzunk, már előre írta, hogy nem szeretné, hogy vmi közbejöjjön és reméli összejön. Mintha tudta volna, hogy nem lesz ok neki... Még most is írkál, de kevesebbet. Mondjuk tegnap megírtam neki, hogy úgy tűnik a jelekből, hogy nem én vagyok számára a megfelelő és ha akar vmit keressen ő és kitöröltem a kontaktok közül. Ennyi
2020. nov. 5. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden álhat a háttérben, de egy biztos: annyira nem foglalkoztatod, hogy tegyen is azért, hogy ebből legyen valami. Egyik ismerősöm járt igy egy csajjal. Az minden hétre kitalált valami kifogást, és váltig állitotta, hogy márpedig valósak azok a dolgok, amik miatt nem tud találkozni. Végül kiderült, hogy nem is akart. Mással pedig közben igen.

Ez tipikus hülyités. Érzelmileg annyira éretlen, hogy képtelen a másik szemébe mondani, hogy bocs, nincs meg a szikra, de néha jó veled irkálni.

2-es voltam.

2020. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kér verzió van:

- MÉG nem akar

- soha nem akar.

Kéne tudni, melyik van.


Van olyan műfaj, hogy levelezőpartner.

Meg is lehet jelölni, hogy "levelezőpartnert keresek".

Neki hogy van?

2020. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Randizni szeretnék. Ez van kiírva
2020. nov. 5. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Akkor kérdezz bele jobban, mert nagyon kevéssé ismered még.

De az is jó, hogy így lezártad, és másra fordítod a figyelmedet rá.

Én azt mondom ez alapján, tényleg akarhat randizni, de lassabb is a tempója és kevesebb intenzitással érdekli maga a párkapcsolat, mint téged.

2020. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, jobban jársz. Aki akar találkozni tesz érte, hidd el. Feldobott volna másik időpontot vagy megoldja ha nagyon akar.
2020. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is eljátszotta ugyanezt egyszer egy lány. Ő is mindig ígérgette a találkozást, beetetett, hogy ő is nagyon akar találkozni velem, csak most éppen ezért meg azért nem ér rá. Aztán végül eltűnt. Én meg voltam olyan naiv, hogy nem zavartam el a francba, pedig ezt érdemelte volna. Csak reménykedtem, hogy hátha egyszer megváltozik, de azóta tudom, hogy aki ilyen, az sosem fog.
2020. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de egy nő megérzi, ha valami nem kerek. I m a back burner 😃😃😃😃
2020. nov. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!