Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme erőltetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme erőltetni egy nőt, hogy ismerkedjen ha nem akar?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyenge kupacnak tűnni, de én sokszor azon a módszeren vagyok ha gondok adódnak amit nem tudok megcsinálni azt nem erőltetem sokáig.


És ez a hölgy legalább válaszolt, hogy bocsi de nem akar megismerni.



—————


Hölgyek mi erről a véleményetek?

Volt már veletek hasonló?


Velem volt hasonló fordított esetben és nem örültem neki.



2020. okt. 25. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez mar zaklatas lenne, ha ezutan meg irkalnal neki.
2020. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehetsz okos. Ha békén hagyod, akkor nem voltál elég kitartó. Ha tovább próbálkozol, akkor viszont zaklató vagy.
2020. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy más kérdés alatt azt írták a hölgyek, hogy ha bejön nekik akkor ismerkednek.
2020. okt. 25. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp az ilyen "kitartó" férfiak miatt nem ír vissza semmit a legtöbb nő. De azt csinálsz amit szeretnél.
2020. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:

Írd neki azt, hogy rendben, akkor keresek másvalakit.


Ha nem ír vissza, akkor ennyi volt.


Ha megíjed, hogy tényleg ott hagyod, akkor visszaír, és nyert ügyed van :)

2020. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit még megtehetsz, hogy egy ezt nyugtázó üzenetet írsz. Hátha csak idáig nem fogtad meg az üzeneteddel. Viszont van akit akár egy jól eltalált szóval, mondattal is meg lehet fogni.
2020. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván megvan az oka, hogy miért nem akar ismerkedni. Random ráírtál facebookon? Mert akkor akár még párja is lehet. Vagy csak szimplán nem akar ismerkedni.

Ha társkeresőn írtál neki, akkor lehet nem jössz be neki.

Magamból kiindulva, most egy olyan időszakomat élem, amikor nem akarok ismerkedni és ha a nagy Ő-t dobnák utánam, akkor is menekülnék. :D Szimplán most én-időszakom van, van ilyen. És ha ezt valaki nem tartja tiszteletben, így járt. :D

28N

2020. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A NEM AZ NEMET JELENT TOVÁBBRA IS. TEHÁT NEMLEGES VÁLASZ. NEM.

hagyd béként

NO MEANS NO

2020. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!