Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért illik késni a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illik késni a lányoknak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a nők találták ki, mert nem képesek időben elkészülni! Nem illik, minden férfit felbasz ha késtek!
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert még mindig jobb, ha a fiú vár a lányra, mint ha fordítva, az gáz. És ha késik a lány, akkor nem áll fenn a veszélye, hogy neki kell egyedül várakozni.
2010. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
oszt társam mesélt egy olyan esetet, hogy a haverja elhívott randira egy csajt, megbeszéltek egy időpontot. a srác pontos volt, a csaj pedig úgy tervezte h ő majd késik 10 percet. a srác várt 5 percet és elment...
2010. aug. 10. 22:58
 14/21 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő adta meg a tökéletes választ! Detto!
2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

fuuu de utálom ha késnek .

a fa**om áll de ök késnek :S

2010. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
istenem.. nő.. a gyengébbik nem.. nézd már el neki ,hogy késik 1-2 percet XD
2010. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
örülj, hogy tudnak beszélni és két lábon járni...ne várd el tőlük, hogy ismerjék az órát.
2010. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
10 perc még bőven nem gáz, abban benne lehet, az is, hogy pont elment az orra előtt a busz vagy akármi. Amúgy én pl nem nagyon szoktam késni, tényleg max 10 percet, de többnyire annyit sem. De ha a pasi meg késik, és amíg várok, az összes csöves betalál, hogy adjak neki pénzt, meg jönnek a baromságaikkal, akkor nagyon ideges tudok lenni. Pasiknak azért könnyebb elküldeni az ilyeneket - szerintem.
2010. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem illik késni!Udvariatlanság!
2010. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
93%

Mert régen ez volt az illemszabály. A nőknek mindig is voltak ilyen előjogaik. Mondjuk érthető is. Gondolj bele, milyen ciki lenne, ha a csaj várna a pasira?


Ha a lány késik egy kicsit, akkor addigra a srác már biztos ott lesz a megbeszélt helyen, és akkor nem neki kell várnia. ;)

2010. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!