Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelen az hogy a lanyoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelen az hogy a lanyoknak illik a tavolsagtarto viselkedes a ferfiak fele?

Figyelt kérdés
Mit zar ez magaba,hogy kell azt tenni,milyen legyek es milyen ne?Tudnatok ajanlani valamiilyen konyvet ezzel kapcsolatban?
2010. aug. 22. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

messziről szemezés, apró jelek küldése amivel felkeltheted a figyelmét, de tilos oda menned hozzá. messziről kell bevonzanod, úgy hogy ő tegye meg azt a távot, te csak hívogasd. ez a játék lényege. messziről kell levadászni:)

izgalmas:)

L

2010. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy legyen tartásod. Bármit szeretne egy fiú, ne add magad könnyen. Előbb húzd egy kicsit. Például ha egy srác össze akarna veled jönni, akkor ne csak úgy add oda magad neki, hanem várj egy kicsit, hogy tegyen is érte, h az övé legyél. Aztán ha megakarna csókolni, akkor se add magad könnyen, majd csak később. Könyvet nem tudok... :S
2010. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, ez nekem furi :S szerintem is van abbam valami, hogy egy lánynak nagy hülyeség fiúk után futni. de már ha együtt jártok, akkor kicsit lazábban veheted ezt a nagy büszkeségi dolgot:D egy ideje sokszor mondom a barátomnak, hogy mennyire tetszik nekem, és hogy teljesen megkattanok a társaságában. azt hittem, elriasztom vele, de nem bírtam magamban tartani, és szerencsém volt, tetszik neki :D azt mondja, aranyos ez a bújás :)

15/L

2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkabb arra gondoltam hogy ha van valakim akkor mas ferfiakat hogy tartsak tavol?
2010. aug. 22. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél hűvös, vannak csajok, akiknek már egy pillantásukból le lehet venni, hogy lekell kopni. próbáldmeg kifejleszteni te is.
2010. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!