Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha nem vesztek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nem vesztek észre akkor mit lépjünk értetek? Mondjuk egy buliban vagy suliban szünetkor stb.

Figyelt kérdés
egy fiú nagyon megtetszett nekem ,tudom róla hogy nincs barátnője és hogy nem "menő"fiú ha elhalad mellettem mindig a szemébe nézek egy pillanatra aztán elnézünk.rá is mosolyogtam de szerintem úgy vette hogy nem neki sszól.vagy csak nem tetszem neki?szerintetek értett a jelekből?
2010. aug. 10. 22:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szerintem is jó ötlet, hogy ráköszönj!:) Ha ebből nem vágja le, akkor vagy szándékosan nem akar észre venni, vagy tök hülye..:D

Sok sikert!

2010. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! 12:03 vagyok.


Én is ezt mondom:D Tetszik a hozzáállás, tudod hány lány mondana ilyet akkor amikor még csak nem is járnak? Nem sok.

Jó dolog, hogy még nem is jártok, de már tervbe van véve ha összejöttök:D


Én is ilyen lányt akarok....

2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Milyen nyelven van az hogy "létszi"??:D Jó hogy nem "létcci"... Egyébként így mondtad neki, hogy "baszhatnánk"?
2010. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
bocs! előző nem ide...
2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit merészebb:D

Menj oda hozzá,hívd meg egy kávéra vagy csak szimplán beszélgess vele.Ha nem buta a srác akkor érezni fogja hogy miujság van:)

Nem kell a para,csak legyél természetes és add önmagad.Persze nem kell túlzásba vinni semmit,de az sem jó ha a sarokból nézed és rágod a körmöd és vársz arra mikor kezdeményez ő:D

Mindent bele:)

Üdv

2010. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Gondolom félénk a srác, és zavarban van. Nem mer rád nézni, esetleg ezt bunkósággal fogja palástolni.


Sajna én is félénk voltam de nem voltam olyan szerencsés hogy a nekem tetsző lány közeledjen felém. Ha direktbe nyitsz felé akkor ő egy nagyon szerencsés srác, és egy nag balfék, ha nem tud élni a helyzettel!


Írsz nekem privit, hogy megnézhesselek? Kíváncsi lennék rád, hogy hogy nézhetsz ki. :) Engem is megnézhetsz, csak furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy milyen csaj az akitől ennyire tartanak a fiúk. :)

2010. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!