Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha nem vesztek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nem vesztek észre akkor mit lépjünk értetek? Mondjuk egy buliban vagy suliban szünetkor stb.

Figyelt kérdés
egy fiú nagyon megtetszett nekem ,tudom róla hogy nincs barátnője és hogy nem "menő"fiú ha elhalad mellettem mindig a szemébe nézek egy pillanatra aztán elnézünk.rá is mosolyogtam de szerintem úgy vette hogy nem neki sszól.vagy csak nem tetszem neki?szerintetek értett a jelekből?
2010. aug. 10. 22:42
1 2 3
 11/26 Punk300 válasza:
100%

szerintem nyugottan menj oda hozzá,nyomulj rá,a pasik szeretik ha a csaj kicsit nyomulós.

be fog jönni hidd el:)

2010. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Viszont ha félénk vagy, vedd fel msn-re, ott könnyebb megnyílni, és kérdezgesd, aztán úgy is észre veszed ha begyüssz neki
2010. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

valszeg félénk

ha haverokkal van, menj oda hozzájuk a barátnőiddel

2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem az még nem derült ki, hogy csak nézegetitek egymást, vagy szoktatok beszélgetni is? Mert szerintem ha nem beszélgettetek még, akkor mindenképpen előnyös lenne, ha először pl. köszönnél neki egy mosollyal, vagy valahogy mellékeverednél buliban/suliban és elkezdenétek bármiről beszélgetni. Ezután meg lehet kérdezni, hogy van-e kedve meginni egy teát/kávét/sört valahol valamikor, és utána vagy alakul tovább, vagy nem...
2010. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy szereeeetlek.


A kérdező kommentje:

nyugi leszűröm az értelmes válaszokat és eszembe sem jut leszopni a legelején őt...a legelején még nem, de utána:DDD

Ez nagyon dicséretes hozzáállás:DD

2010. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj hozzá oda, fiúként én értékelném.

Nem azért, mert én nem merek lépni, de van olyan, amikor az illető tényleg nem veszi észre, hogy kinézte magának valaki.

2010. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, beszélgessél vele, kérdezgesd őt, éreztesd vele, hogy többet jelent számodra mint a többi fiú, kivételezzél vele pl ha több fiúval dumálnak akkor csak neki köszönj a többinek nem és mond ki a nevét is pl Szia Peti, a többi sráccal legyél hűvös. Tuti tudni fogja mi a szitu.
2010. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző hozzászólónak. Fiúként én ennyiből venném a lapot.
2010. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

az elején...



Ne menj oda hozzá,inkább messziről füttyögj,mint a férfiak,aztán ha észrevesz akkor kezdj vetkőzni és ordibálld PERVERZ!!!

2010. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

12:03

ha összejövünk miért ne?!;)de az télleg nem az elején lesz:D nagyon nem

2010. aug. 12. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!