Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én csókoljam meg? Vagy ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csókoljam meg? Vagy ahogy jön? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác 17 éves én 15 éves vagyok.A srác még nem csókolózott én már igen.Mitcsináljak majd a randin, ha úgy alakul?Vagy várjam azt, hogy ő csókoljon meg?De, ha még nem csókolózott akkor szerintem fél lépni.Ilyenkor mit lehet tenni?Mert én azt szeretem, ha egy fiú teszi meg az első lépést és ő csókol meg, nem én őt.Vagy ilyenkor azt vráják el a tapasztalatlan srácok, hogy a lány lépjen??

előre is köszi a válaszokat


2010. aug. 10. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sose vártam el ilyet lánytól, de ha nem teszi meg, akkor a randi végén nyugodtan kezedbe veheted az irányítást.
2010. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem lépj te a fiúk néha sokkal bátortalanabbak mint a lányok. 17/F
2010. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan lehet, hogy ő csókol meg?d emég nem csókolózott??vagy fél, hogy , hogy csinálja??
2010. aug. 10. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyan fiúval csókoloztam először akinek szintén én voltam az első és ő csókolt meg engem. Szerintem lehet h meg mer majd csókolni csak mutasd neki h akarod, teremts rá neki lehetőséget. pl hajolj hozzá közel mosolyogj rá vagy vmi ilyesmi
2010. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha nem csókol meg a randi végéig, pedig te szeretnéd akkor smárold le azt kész, mit kell ezen fennakadni?
2010. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!