Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emésztéssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emésztéssel kapcsolatos kérdést fel lehet tenni randizás közben? több lenn

Figyelt kérdés
30 év feletti vagyok, és nekem vannak szellentéssel kapcsolatos problémáim, ezért én azt kérdezném randizáskor hogy: mennyit fingasz naponta?

2020. nov. 9. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezz rá nyugodtan. Ha hozzád hasonló szellemi színvonalú emberrel hozott össze a sors, akkor jól meg fogjátok egymást érteni. Nincs is jobb egy közösen átfingott romantikus filmezésnél ❤
2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na de most mért, mindig csak romantikától átitatott, csöpögős beszélgetéseket lehet csak folytatni? :D
2020. nov. 9. 16:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem, de azért szerintem van átmenet a fingás és a romantikus csöpögős beszélgetés között :D azt kéne valahogy belőni.


Gondolj már bele, egy randin az ember próbálja a legjobbat kihozni magából, kívánatosnak és szimpatikusnak tűnni, te meg jössz itt a fingási szokásokkal.

2020. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mért ne jönnék vele, hisz ez is életem része (eléggé, sajnos)
2020. nov. 9. 16:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert senkinek sem szimpatikus ha randizás közben a fingási szokásairól beszél valaki.

Bőven ráérsz ezt közölni vele akkor is ha már komolyra fordul a dolog és csak randiztok.

2020. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól van nyomjad, de ne csodálkozz majd a fura arcokon.
2020. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

*én nem csak randiztok (elírtam)

2020. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem nyomjad a szöveget, ne a... ahh istenem nem jövök már jól ki ebből xd
2020. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es: még mindig el van írva :P


6-os: értem mit mondtál, ne magyarázkodj. Amugy meg mért lennének fura arcok? a nők is finganak, sokszor még nagyobbat is mint a férfiak

2020. nov. 9. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Megkoszonnem, hogy elmondtad es le is zarnam az ismerkedest! Viszont mindenkepp jo, hogy ezt mar az elejen tisztazod, igy elobb utobb csak ratalalsz egy fingos baratnore. Meg annyi, hogy talan nem artana egy orvosi vizsgalat. Ha valaki egesz allo nap fingik, az mar tulmegy az egeszsegesnek nevezett kategorian.
2020. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!