Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viszonyuljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak egy félénk sráchoz?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszelgetunk mar egy sraccal, rendszeresen keres, erdeklodik felolem, figyelmes stb de azt vettem eszre hogy eleg felenk meg introvertalt meg inkabb irasban szeret jobban beszelgetni.

Parszor elszolta magat mar hogy jaj majd ha talalkozunk o izgulni fog.

Nem ilyen egyertelmuen de tett ra megjegyzeseket.

Szoval en egy eleg extravertalt kommunikativ lanynak tartom magam, nem igazan vagyok felenk.

Nagyon jolat beszelgetunk irasban, viszont megbeszeltuk hogy par nap mulva randizunk.

Az lenne a kerdesem hogy hogyan viszonyuljak hozza?

Mert elijeszteni sem szeretnem, viszont ugy latom hogy egy picit azert a kezembe kell venni az iranyitast amig megismerjuk egymast igazan,meg egyertelmu lesz mindkettonk szamara hogy peldaul komolyan gondoljuk ezt az egeszet.

Szoval ertitek...

Mik a tanacsaitok? Beszeltessem inkabb ot,kerdezzem olyan dolgokrol amiket tudom hogy szeret, vagy inkabb beszeljek en tobbet.

Meg mondjuk mi az amivel tudok “segiteni” hogy me izguljon annyira.

Remelem ertheto amit probalok irni...

Elore koszi a valaszokat!:))



2020. nov. 4. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ismerkedik veled, mert nyiltabb akar lenni. Ne tegyél semmi extrát, viselkedj úgy, ahogy szoktál. Személyes kérdésekkel ne rohamozd le.
2020. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem erzekeltettem vele hogy kedvelem meg szivesen beszelek vele, de ugy latom hogy o ezt nem erzekeli. Meg tudom hogy sokszor a pasiknak egyertelmubb jelek kellenek.

Meg irasban sokszor szoktuk igy viccbol piszkalni egymast, meg beszologatni.

Ami artatlan es mindketten elvezzuk viszont szerintem valahogy tudtara kene hoznom hogy o is tetszik nekem.

Nem gondoljatok?

Vagy hagyjam ilyen ketertelmuen a dolgokat?

2020. nov. 4. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt kell csinalni, mint forditva. Alkalmazkodni kell a masikhoz. Ha szeret sokat beszelni, akkor hagyni kell. Ha visszahuzodo, akkor neked kell vinni a beszelgetest, foleg az elejen es figyelni, hogy oldodik-e valamennyire. Akkor jo a randi, ha mindenki kapott visszacsatolast a masiktol. Mibel egyertelmubb annal jobb. A "jo volt veled" egy halvany celzas, az "ezt meg kell ismetelnunk" mar joval lenyegretorobb. Mondhatod, vagy irhatod randi utan is. Ha megvan az erzet, hogy elfogadjak, epul a kapcsolat, van haladas is, amit o sikernek konyvelhet el, akkor jo iranyba haladtok.
2020. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Légy vele domináns, kezdeményező, szerintem bejönne neki.
2020. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik,ne taktikázz!

Egyszerűen hívd meg te 😉

2020. nov. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy hivjam meg?
2020. nov. 6. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Randizni te csacsi 😉

Százszor fontosabak voltak nekem azok a lányok,akik kimondták a nyilvánvalót: bírnak 😍

Mint akik szerettek:de sohasem merték megtenni az utolsó lépést.

2020. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Talalkoztunk...viszont fogalmam sincs, es nem tudom eldonteni hogy tetszettem e neki vagy sem...

Azota nem irt meg ram

Ugyhogy kicsit csalodott vagyok mert szerintem jo volt a randi..

2020. nov. 7. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Írj rá,és kérdezd meg.

Lehet annyira lúzernak érezte magát,hogy nem jött át: tetszik neked.

Vagy annyira dögösnek tartott,hogy nem mert kezdeni semmit.

2020. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja nem csak meg mas lany tetszik neki ...ugyhogy lekoptatott, miutan rakerdeztem h mivan :)
2020. nov. 10. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!