Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viszonyuljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak egy félénk sráchoz?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszelgetunk mar egy sraccal, rendszeresen keres, erdeklodik felolem, figyelmes stb de azt vettem eszre hogy eleg felenk meg introvertalt meg inkabb irasban szeret jobban beszelgetni.

Parszor elszolta magat mar hogy jaj majd ha talalkozunk o izgulni fog.

Nem ilyen egyertelmuen de tett ra megjegyzeseket.

Szoval en egy eleg extravertalt kommunikativ lanynak tartom magam, nem igazan vagyok felenk.

Nagyon jolat beszelgetunk irasban, viszont megbeszeltuk hogy par nap mulva randizunk.

Az lenne a kerdesem hogy hogyan viszonyuljak hozza?

Mert elijeszteni sem szeretnem, viszont ugy latom hogy egy picit azert a kezembe kell venni az iranyitast amig megismerjuk egymast igazan,meg egyertelmu lesz mindkettonk szamara hogy peldaul komolyan gondoljuk ezt az egeszet.

Szoval ertitek...

Mik a tanacsaitok? Beszeltessem inkabb ot,kerdezzem olyan dolgokrol amiket tudom hogy szeret, vagy inkabb beszeljek en tobbet.

Meg mondjuk mi az amivel tudok “segiteni” hogy me izguljon annyira.

Remelem ertheto amit probalok irni...

Elore koszi a valaszokat!:))



2020. nov. 4. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ez van, nem lehetsz mindig befutó :)
2020. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!