Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, totál odavan értem... Mivel most épp távol van állandóan smsezünk... 2 napja elég szar hangulatban voltam és kicsit leb*szarintottam vmiért.. azt hittem megsértődött, de utána is irogatott.. Aztán egyszercsak hopp, nem írt. Már 2 napja, hogy nem beszéltünk és hiányzik, de én tuti hogy nem írok rá... Most mivan?:( Taktikázik, vagy kiváncsi,hogy én keresem-e? soha nem vágom a pasikat...

23/L


2010. aug. 9. 22:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

hát ne haragudj de az ilyen csajoktol kapok herotot!

MINDENKI irja hogy mit tegyél te meg csak eggyet hajtasz. Akkor mért kérded ha ugysem csinálsz semmit.Vagy azt gondolod hogy mi most neked kib@szásbol adunk ilyen válaszokat? szó sincs rola! feltetél egy kérdést mi meg válaszoltunk rá

a válaszadok 99% eggyet mond te mégis csak a saját igazadat hajtod

nah mindegy te tudod

(nem bánom ha leértékelsz de ezt máshogy nem tudtam megirni)

18/F

2010. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
:( jó majd ráírok..holnap vagy holnapután..ha addig sem ír.. nem tehetek róla, én ilyen vagyok...
2010. aug. 10. 00:38
 33/38 anonim válasza:
Túlkomplikálod a dolgokat. Mit szeretnél? Ha ennyire tetszik, akkor biztosan nem azt, hogy többet ne beszéljetek... Akkor viszont mire vársz még?
2010. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem várnék én egy percet sem, de félek, hogy azért nem ír mert már nem érdeklem... és ez így meg gáz.
2010. aug. 10. 01:29
 35/38 anonim ***** válasza:

Tudod mit lehet tenni a félelem ellen?-Szembe kell vele nézni és elmúlik, látod ezt én is tudom pedig fiatalabb vagyok mint Te.

Azt hiszed én nem félek, ha leszólítok egy lányt, hogy nem érdeklem?Dehogynem, de legyőzöm a félelmemet, tedd te is ezt, és akkor majd kiderül, hogy mit gondol a srác.Amúgy meg nem kell olyan komolyan rágörcsölni erre.

20f

2010. aug. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
01:29 vagyok: Mi veszíteni valód van?:) Ha nem írsz rá, akkor valószínűleg nem beszéltek többet egyáltalán, ha írsz neki, legalább adsz 1 esélyt a dolognak. Egyébként egyetértek az előttem (és utánam) szólóval.:)
2010. aug. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Te taktikázol Kislány! Már négy oldalnyi dráma van :D Fogod, írsz neki egy sms-t, és várod, válaszol-e. Ennyi. Ezzel el van intézve. Nem kell itt adni, hogy a pasikat csak addig érdekled, míg elérhetetlennek tűnsz. Francokat. Addig hisztizünk állandóan, míg a szék alá esünk. Mi van, ha most készülsz elveszíteni életed nagy szerelmét, mert itt nyavalyogsz? :D Tessék a földre szállni!

21/L

2010. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Megvolt azóta az esküvő? Gratulálhatunk? :)


Üdv: egy középkorú Hölgy

2018. júl. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!