Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, totál odavan értem... Mivel most épp távol van állandóan smsezünk... 2 napja elég szar hangulatban voltam és kicsit leb*szarintottam vmiért.. azt hittem megsértődött, de utána is irogatott.. Aztán egyszercsak hopp, nem írt. Már 2 napja, hogy nem beszéltünk és hiányzik, de én tuti hogy nem írok rá... Most mivan?:( Taktikázik, vagy kiváncsi,hogy én keresem-e? soha nem vágom a pasikat...

23/L


2010. aug. 9. 22:41
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Tapasztalatom szerint a pasikat is csak az érdekli ami elérhetetlen.. ha rájön,hogy valójában megkattanok érte, akkor változik a szitu.
2010. aug. 9. 23:08
 12/38 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, ahogy leírtam úgy van kérdező!Higgy nekem, én is pasi vagyok és mindig így gondoltam eddig ahogy írtam előbb(22:56)

Ha nem viszonzod az érdeklődését akkor elmegy a kedve, hogy rád írjon.

20f

2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
nemvágom... Ő nem írt vissza egyszercsak, most miért én keressem, érted......
2010. aug. 9. 23:28
 14/38 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Nincs a pasikhoz használati utasítás, akármennyire is próbálnának a nők hozzájuk írni...


Ezek a női taktikák meg esetek többségében arra jók, hogy a nő sikeresen szétzúzza a kapcsolatot, még az elején.


Add magad. Te sem azt várod el egy pasitól, hogy játsza magát, nah, mi sem ezt várjuk a csajoktól, főképp, hogy elég átlátszó.

2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Mindig az a női büszkeség:D

Tudod ez az ami magányossá tesz egy nőt.

Gondolom volt valami oka, hogy nem írt vissza, kérdezz rá, képzeld én ma egy csajra írtam rá msn-en, hogy milyen volt a munka, 5percre rá kilépett, de legközelebb is ráírok és megkérdezem miért lépett le, hogy miért?Mert érdekel, és nem érdekel, hogy mit gondol, megteszem amit szeretnék és kész.

20f

2010. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
biztos az volt az oka,hogy már nem érdeklem :(
2010. aug. 9. 23:37
 17/38 anonim ***** válasza:
nem nagyon érdeklődsz, lebaszarintod, satöbbi. Csodálkozol, hogy odébbáll?
2010. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ő is így gondolja, mert nem írsz neki, ez ilyen.
2010. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ti pasik ennyire nem vágjátok?:D Nyilván szóba se állnék vele, ha nem érdekelne:)
2010. aug. 9. 23:45
 20/38 anonim ***** válasza:

Nem vágjuk, tudod mi máshogyan gondolkodunk:D

De ha valaki nem viszonozza az érdeklődésünket akkor azt gondoljuk, hogy azért van mert nem érdekeljük már valami oknál fogva pl. talált másik pasit, rosszat mondtunk neki, valami furát feltételez rólunk, stb.

Szóval egyszer te írsz rá, egyszer ő és így jó lesz, nem fog nyomulásra gondolni az tuti, csak arra, hogy de rendes ez a lány, ő is ír nem csak rám vár mindig, érdeklem őt.

2010. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!