Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, totál odavan értem... Mivel most épp távol van állandóan smsezünk... 2 napja elég szar hangulatban voltam és kicsit leb*szarintottam vmiért.. azt hittem megsértődött, de utána is irogatott.. Aztán egyszercsak hopp, nem írt. Már 2 napja, hogy nem beszéltünk és hiányzik, de én tuti hogy nem írok rá... Most mivan?:( Taktikázik, vagy kiváncsi,hogy én keresem-e? soha nem vágom a pasikat...

23/L


2010. aug. 9. 22:41
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
értem én mit mondassz, de az a baj, hogy én is pont ezt gondolom (mivel nem ír), hogy talált mást. szal ez így oda-vissza is igaz
2010. aug. 10. 00:01
 22/38 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj, de amíg valamelyikőtök nem lép addig marad ez az állapot.
2010. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
ez a kérdés mindig is érdekelt engem is.de szerintem hülyeség a taktikázás mindkét nem részéről.
2010. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
ennyi:) valóban hülyeség, de manapság ez már csak így megy...
2010. aug. 10. 00:05
 25/38 anonim ***** válasza:
Figy!Nem értem ezeket a játszmákat,többet kivesz az emberekből mint azt gondolják egyesek.Miért nem lehet egyenesnek nyíltnak lenni?Mire jó ez?Gyerekes s éretlen viselkedésre vall.Büszkeség?Mire?Kinek lesz ettől jobb?Ha vkit akarunk tetszik,esetleg szeretjük is mi is ennek az akadálya hogy tudassuk vele?lEHET MEGSÉRTŐDÖTT LEHET ARRA VÁR HOGY ÍRJ?Lehet itt kombinálni napestig..de minek?Ha hiányzik ráírsz s megkérded mi a szitu,ha meg nem hiányzik nem írsz rá.Ennyire egyszerű.Lehet itt játszadozni,nevetségessé válni ezáltal de előbbre nem visz,legfeljebb csak elvadítod a másikat magad mellől.
2010. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítják az emberek ezt, túl okoskodóak vagyunk.Ha egyszerűen megmondanánk mit akarunk simábban menne.
2010. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Te nem vágod kérdező!

Nem tudom mért hiszed azt hogy ha te irsz rá az nyomulás?

Ez az sms-zés dolog is olyan mint ha élöben beszélgetnél vele csak ez elektronikus uton történik. És? ettöl még ugyan ugy kommunikácionak minösül mint a beszélgetés.Az a baj hogy a fiuk egy idö mulva rájönnek hogy egyoldalu a dolog akkro tovább állnak...(olyan szekér után felesleges szaladni ami ugysem veszi fel)

23 éves korod léttére azt feltételezem rolad hogy volt már párkapcsolatod.Akkor ezek szerint a volt barátaiddal is ugy müködtek a beszélgetések hogy ö kérdezett te meg feleltél??? nem hiszem , nah mindegy...

Ha tetszik a srách akkro nyugodtan irj neki legalább látja hogy te is érdeklödöl utánna.Eggyártalán nem veszi nyomulásnak

18/F

2010. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
00:06-os válaszoló: ha még valóban érdeklem, akkor lefogadom, hogy én is hiányzom neki, mégse hallok felőle 2 napja. ennyi...
2010. aug. 10. 00:09
 29/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most épp ő is búslakodik ez miatt, hogy ha valóban érdeklem ezt a lányt miért nem keres:(

:D Nyugodtan gyárthatod tovább a hipotéziseket arról, hogy mi jár a srác fejében, de nem javaslom, nem célravezető.Fölösleges energia és időpocsékolás.

2010. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hiányzol neki.De most komolyan megéri neked ez az önsanyargatás?Nem lenne neked is egyszerűbb ha konkrétan ráírsz hogy mi a szitu?Most őszintén,egy csomó hülyeségtől kimélnéd meg magad,miközben esetleg addig meg kattogsz.Elmondom:ettől sem alacsonyabb sem megalázóbb nem leszel a pasikád szemébe,aki így gondolja az primitív.Érett felnőtt módon hozzáállni dolgokhoz nem szégyen.Ha érzel kimondod kimutatod,ha magadba fojtod elveszed saját magadtól a boldogság lehetőségét.S bizony a büszkeségbe sok ember belerokkant lelkileg.
2010. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!