Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik is szoktak taktikázni?

Figyelt kérdés

Van egy pasas, totál odavan értem... Mivel most épp távol van állandóan smsezünk... 2 napja elég szar hangulatban voltam és kicsit leb*szarintottam vmiért.. azt hittem megsértődött, de utána is irogatott.. Aztán egyszercsak hopp, nem írt. Már 2 napja, hogy nem beszéltünk és hiányzik, de én tuti hogy nem írok rá... Most mivan?:( Taktikázik, vagy kiváncsi,hogy én keresem-e? soha nem vágom a pasikat...

23/L


2010. aug. 9. 22:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem taktikázni kéne, hanem őszintének lenni egymással. Ennyi.
2010. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Pasi :D


Nincs több pénz a kártyáján.. Majd fizetés után! :D


Egyébként lehet, hogy arra vár írsz-e, de akkor biztos, hogy beléd szeretett!

2010. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Kíváncsi, hogy ráírsz e magadtól, ez sokat jelent nekünk ha látjuk a csajon hogy érdeklődik.Ha te nem írsz rá ő sem fog rád, mert azt hiszi, hogy azért nem írsz rá mert nem érdekled, és így ő sem akar tolakodni.

20f

2010. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy eddig főleg ő érdeklődött.. mivel távol van és nem nagyon ismer még annyira csomót kérdezgetett..személyes stb dolgokat.. én meg kb soha. nem tudom, nekem nehezen megy, hogy kimutassam, hogy valaki tényleg érdekel... :( Persze tudja,hogy k*rvára tetszik meg minden, de mjuk kérdés az elég-e neki... Ajjjj:(

De ha ráírok lehet azthiszi nyomulok....

2010. aug. 9. 22:48
 5/38 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen logikus. Mivel én is pasiból vagyok ezért egyből levágtam hogy egy hisztis pisca vagy hogy cseprű dolgok miatt leb*szarintod. Azért írkált még utána mert volt rózsaszín ködfelhő. Másnap kialudta vagy leitta magát így hát elfelejtett.

Soha nem vágtam a nőket mi az hogy én biztos nem írok rá akkor meg ne akarj tőle semmit ha már egy rohadt sms-t is sajnálsz oda.

2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
És amugyis állandóan ő írogat.. van, hogy egymást után 3 smst is... Mivan, ha egyszerűen talált valaki mást, és én meg uncsi lettem neki?
2010. aug. 9. 22:49
 7/38 A kérdező kommentje:
Azért nem írok neki, hogy még véletlenül se az legyen, hogy én nyomulok, vagy hogy annyira odavagyok érte... Ha megtudná, hogy mennyire érdekel simán el van b*szva az egész...
2010. aug. 9. 22:51
 8/38 anonim ***** válasza:

Nem fogja azt hinni, hogy nyomulsz, én is mindig így vagyok a csajokkal, aztán ennyiben is marad mert csak én írok rájuk, ők nem, akkor meg minek írjak ha ő nem viszonozza a közeledésemet?

Szerintem írj rá egyszer, kérdezz valamit, bármit, utána majd meglátod, hogy többet fog keresni.

2010. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Háh! :D Neked nem azzal van a bajod, hogy félsz, hogy azt hiszi majd egy telefonhívás miatt, hogy nyomulsz! Te attól félsz, hogy hogyha ráírsz, akkor elveszted az eddig stabil vezető szerepet a kapcsolatban.


Ez a hozzáállás elég gyakori a makacsabb, önfejűbb, keményebb típusú embereknél. :)

2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

Taktika? Nem.

Csupán kissé kiábrándulhatott belőled a kirohanásod miatt, és azért, mert hiába töri magát az egymás utáni három SMS-sel, de te le sem szarod őt.

Ha tetszik neked, miért kéreted magad? Egy idő után marhára unalmas ez.

2010. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!