Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók és a hivatalosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók és a hivatalosan párkapcsolat közötti bizonytalan időszakban mennyire gyakori, hogy valaki többekkel is randizik?

Figyelt kérdés

Ha valakivel már megvolt az első csók, talán az első szex is, és arra utalnak a dolgok, hogy ebből egy komolyabb kapcsolat is kialakulhat, de közben vannak más érdeklődők is, akkor mi szokott történni? Csak azzal az eggyel menni tovább, amíg ki nem derül, hogy ő-e a megfelelő, vagy egészen gyakori, hogy egymással párhuzamosan többekkel is szexelnek, amíg aztán az egyiknél megmarad?


Én ha egy nőt randizni hívok és megtörtént a szex, és még hivatalosan nem járunk együtt, de minden arra utal hogy egy jó kapcsolat legyen ebből, aztán megtudom hogy közben párhuzamosan mással is együtt volt, nálam az teljesen kizáró ok. Onnantól semmit nem akarok tőle. Persze ha nem derül ki, soha sem fogom megtudni. Ezért vagyok kíváncsi erre, hogy egyébként ez mennyire gyakori.



#egyszerre több vasat tart a tűzben
2020. okt. 31. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon gyakori, akár bevallják, akár nem. Mindig valami jobbra, szebbre, biztosabbra vágynak.
2020. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat van amikor tudod valamikor nem. En nem voltam meg ilyen helyzetben, de volt h volt mar csok elso randin de amikor nem voltam biztos benne h lesz masodik randin, massal is elmentem mar a korabban lebeszelt randira. Parhuzamosan viszont nincs szex szamomra mert az elso szex nekem valasztovonal. Tehat volt olyan h ismerkedtem ket sraccal, egyikukkel volt csok,masikukkal elmentem randira, de utan az első szamuval kozelebb kerültünk, petting szintjen,akkora masodikat elengedtem es nem volt mar tobb randi.
2020. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint mas egyébként ha az elso csok mondjuk negyedik,otodik randin tortenik ott mar komolyabb jelentese van szerintem
2020. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt nem akarom, hogy én tartom magam ahhoz az egyhez pedig közben másokkal is kipróbálhatnám és lehetőségem is lenne rá, ő pedig több vasat tart a tűzben akár huzamosabb időszakon keresztül is...

Nem tartom helyesnek, de lehet én vagyok túl "maradi". Ha viszont mások is ezt teszik, akkor tőlem is elnézhető.

2020. okt. 31. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam semennyire.



Én sem csinálom, és ha megtudom, hogy a másik csinálja, akkor vége az "ismerkedés szakasznak"



F

2020. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizart dolog hogy tobb embert versenyeztessek, nem az en formam. A masiktol is ezt varom el.
2020. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Sztem ez abbol fakad h általában a nok tobb megkeresest kapnak mint a ferfiak, es probalnak valaki olyat valasztani akibe megeri az idot, energiat fektetni. Ferfikent ha kevesebb lehetoseged van nyilvan sz.rabbul erint ha a kiszemeltedert tobben is sorban allnak. De olyannal meg nem talalkoztam aki ferfikent azt mondta volna hogyha egyszerre tobb neki vonzo novel is ismerkedne es osszejonne randi, akkor nem elnea lehetoseggel. Ugyhogy nem hiszem h itt gerincessegrol van szo hanem csak a korlatozoattabb lehetosegek miatt van ebbol egyaltalan kerdes. Amugy szemelyes tapasztalatom nokent is az h a pasik egyszerre tobbnot is fuznek es ha jobb program akad estére, siman lemondanak randikat egy jobb party kedvéért

2020. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!