Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első lépéstől számítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első lépéstől számítva neked mennyi idő múlva lett "hivatalosan" párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak időre vagyok kíváncsi, hanem arra is, hogy mennyi minden történt közben.

2020. okt. 31. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A "16 év" poént most ellövöm, hogy nektek már ne kelljen.
2020. okt. 31. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 honap
2020. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberenként/helyzetenként változik.

De általánosságban véve, szerintem olyan 1-2 hónap körül szokott felmerülni a kérdés, hogy "akkor most mi mik is vagyunk?"

2020. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szex után, de hogy utána mennyivel az főleg a pasi hozzáállásától függött. Ahogy beszél abból lejön sokminden, én sosem nyitottam elsőnek, csak úgy kezeltem hogy összejárunk. Volt hogy ez 1-2 hónap volt, de aki végül a férjem lett ő már az első randin is túl komolyan vette a dolgot. Nála kimaradt a bizonytalan időszak.
2020. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap biztosan. A volt párommal kb 1 hónap után jöttünk össze és 2 hónap után feküdtem le vele (3 évig tartott). A jelenlegi párommal 1 év után jöttünk össze és az első szex is azután volt.
2020. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!