Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel elszúrnám az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elszúrnám az egészet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közeli lány barátom tetszik nekem, de félek hogyha elmondom neki már nem lesz közöttünk barátság se.

A lány barátnői mindig mást mondanak, egyszer azt hogy tetszem neki, egyszer azt hogy koppanni fogok úgyhogy ne éljem bele magam nagyon a csajba.

Én általában lemerek szólitani egy vad idegen lányt is, de úgy nem megy hogy a barátság forog kockán. Mit tegyek?


2010. aug. 9. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az javaslom hogy légy bátorés valld be neki, mert egy lány mellet barát ként késsőb se tudnál élni ha bele vagy zúgva.


13/F

2010. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki egyelőre. KB. msn-ezz vele közben személyesen is beszéljetek néha 1 hónapig, és néha bókolj, meg ilyenek, és le fogod vágni, hogy bejösz e neki.
2010. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több mint 2 hónapja ismerem, MSN-en mindennap szoktunk beszélni, személyesen kevesebbet de azt is, vegyes jeleket mutat, néha mintha le se xarna, de olyan is van mikor keresi a társaságom és miattam elküldi a barátnőit. Viszont ha elhívom valahova akkor egyből azt kérdezi h ki jön még, és ha azt mondom csak te meg én leszünk, akkor azt mondja átgondolja és annyiban marad...
2010. aug. 9. 11:23
 4/6 anonim válasza:
ritka hogy fiú és lány közt szoros barátság tud maradni anélkül, hogy az egyik fél ne akarna többet, szerintem mondd meg neki, mert így csak szenvedés lesz az egész (részedről), ha nem akar semmit, még talán könnyebben tovább tudsz lépni, ha meg igen, akkor minden happy :D
2010. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az egyik fiú haverom vallott szerelmet 1-2hónapja..Utána én féltem,hogynemleszünk barátoktöbbé:( (nem-et mondtam) De keresi továbbra is a társaságom..De ez énvok..Hát nemtom..mond el és majd meglátod mi lesz..:) Sok szerencsét:) 13/L
2010. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem jött össze, na nem baj : /
2010. aug. 26. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!