Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kapjam le? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kapjam le? Tippek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akibe őrülten bele vagyok zúgva! És szerencsémre pont most szakított a barátnőjével! És én éppen mentem hozzá mikor veszekedtek( mert elég jó haverok vagyunk)Akkor elküldte a csajt és mikor bementünk mondtam hogy jó zűrös egy csajszi erre ő hozzá nyomott a falhoz és mondta hogy legalább te megértesz akkor közelebb jött hozzám( hát én azt hittem ott helyben lesmárol)azt mondta hogy ezt szeretem benned és elengedett!! Ez volt egy hete! Azóta 2x is felhoztam neki de nem igazán reagál rá! Aztán másnap sétáltunk és én egy kicsit arrébb mentem mert akkor hívott egy haverom és akkor ott jött a legjobb barátnőm és oda ment a sráchoz megkérdezte tőle hogy tetszem e neki vagy mért stíröl ennyire erre a pasi azt felelte hogy nagyon helyes és jó fej de... neki szerintem neki nem én kellek erre a bnőm mondta hogy és ha igen erre a pasi elmosolyodott és akkor oda mentem én és nem mondott semmit !!! Vagyis ezek szerint tetszek neki de hogyan cserkésszem be?? ( elég félénk vagyok)
2010. aug. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
majd ő lépni fog, hagyd rá a dolgot :)
2010. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de pont ez a baj hogy azóta már kismilliószor felhoztam neki de nem reagál rá!
2010. aug. 8. 22:34
 3/4 LoveGame ***** válasza:

Szia!

Hagyd rá a fiúra, ne kérdezz rá a dologra, mert őt is megrémíti! Ne beszélj a témáról és ha ő hozakodik elő vele, akkor is csak mosolyogj sejtelmesen:)

Így te leszel a vad és ő a vadász!

Remélem segítettem!

Szia:)

2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban ne hozd fel neki a témát.

Próbálj neki sok lehetőséget adni, hogy ő tegye meg. Kelts hangulatot. Amikor közel vagytok szemmagasságban nézz mélyen a szemébe. Kínos csend itt jól jön.. vagy egy dallamosabb zene. Igazgatsd a hajad, a ruhád. Bújj közel hozzá.


Ha így sem reagál, akkor vagy nagyon tapasztalatlan lehet a pasi, vagy félreértetted.

Félreértés oka lehet: "a neki szerintem nem én kellek" lehet átvitt értelemben az is, hogy így akarta udvariasan elmondani, hogy nem vagy az esete. Attól függ ő mennyire belevaló pasi, és te is szintén mennyire érzed magad magabiztosnak, hogy vajon tetszel-e neki. A kérdéskiírás alapján azt szűrtem le, hogy már tudja/sejti is hogy neked tetszik.


"tetszem e neki vagy mért stíröl ennyire".. érdekes. Ha tényleg nézett, akkor a srác bizonytalan is lehet a dolgában. Lehet 1 csókkal nem akarná elrontani a barátságot. Amikor írtad hogy a falhoz nyomott, az is magabiztosságot sugall, úgyhogy nem hinném hogy a tapasztalatlan alternatíváról van szó. Csak akkor és ott szintén úgy döntött, hogy nem tud dönteni.. xD (vagy szimplán ideges volt a csaj miatt, sok a homályos folt)


Tehát az lenne a kérdésem a kérdezőhöz, hogy szted mennyire vagy jó csaj és mennyire tetszhetsz neki? És mióta vagytok haverok? Akkor lettetek haverok mikor még a barátnőjével voltak?

Milyen idősek vagytok?

2010. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!