Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy fiú az érzelmeiben félénk (pl. szerelmes egy lányba és nem mer közeledni felé, de ha meg akar fektetni egy csajt, az megy neki, akkor nem félénk, sok lánynál bepróbálkozik? Lehetségez ez?

Figyelt kérdés
2007. dec. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Hát ez így szerintem nem igaz, hogy nem félénk ha szexelni akar,de félénk ha szerelmes?! Ugye ezt te sem gondolod komolyan???
2007. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, minden ember érző lény, csak mindekin máshogy jön ki, van aki csak gerincre akarja vágni a lányokat mégis az érzései mélyebbek ennél csak egyszerűen így viselkedik...
2008. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha egy fiú félénkebb(általába pedig nem),az arra utal hogy komolyak a szándékai a lánnyal.Ha pedig csak a szexre megy alap hogy nem félénk mert érzelmileg nemérinti a dolog.Szóval sztem lehetséges.
2009. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!