Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lájkoljam a képét vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lájkoljam a képét vagy ne? Mit csináljak ha bepróbálkozik nálam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 hónapig jártam aztán szakított velem, azt mondta hogy maradjunk barátok, de én nem egyeztem bele, de facebookon fent maradt, azóta keresett egyszer telefonon, nem vettem fel, egyszer rám írt, nem írtam vissza, most pedig tettem ki egy szöveget, hogy lájkolja aki bír engem, lájkolta, és ő is kirakta az üzenőfalára, nem tudom, hogy lájkoljam-e vagy ne, nem akarom hogy nyeregben érezze magát újra, és mit csináljak ha újra rámír vagy próbálkozik nálam?Hogyan utasíthatnám el úgy hogy fájjon neki és rosszul essen neki?Mert ő is ezt tette velem, úgy látom újra össze akar velem jönni mert olyan célzásokat ír ki üzenőfalra.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy fúúú facebook meg ilyenek, tudjátok nem midnenkinek adatott meg, hogy élőben tudjon ismerkedni, erre ne térjünk ki, légyszíves tiszteljetek meg, hogy a kérdésemre válaszoltok.


2011. máj. 5. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne lájkold neki...ha nem akarsz vele már semmit akkor minek tennéd ezt ?
2011. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért mert akkor lehet, hogy rám írna mert azt hinné hogy van esélye újra és elutasíthatnám, és az nagyon jól esne nekem:D
2011. máj. 5. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ez egy nagyon kényes kérdés.ájjájj,lájkold v se? hmmm.fontos döntés mindenképp....

csak azt nem értem h miért nem hagyod békén, látszik h még kötődsz hozzá. azon jár az eszed folyamatosan h hogyan tudsz vele kib@aszni. most ha szereted még akk jöjj vele össze, ha nem, akk nézz át rajta és pont.

2011. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barát akar maradni és azért hívogatna, meg rád ír, mert tudja hogy fáj neked. Szerintem csak barátkozna:) Miért ne lájkolhatnád? Azt lájkolsz amit szeretnél, ő is azt tette. Lájkolás nem járni akarok veled jelent. Inkább te ne érezd magad nyeregben.
2011. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, megalázott ezért én is vissza akarom ezt adni neki, hiszen sokkal különb vagyok nála, igénytelen, műveletlen, tanulatlan csaj, szégyenlem hogy jártam vele, és így ő nyer eddig hogy ő utasított el engem értitek?A büszkeségem miatt akarom én is elutasítani.
2011. máj. 5. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
tl;dr
2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet:S Nem azért, mert neki adnék igazat, de akkor se lesz jó vége. Hagyd! A legjobb megoldás, hogy nem barátkozol és letörlöd az ismerőseid közül, nem írsz rá, stb.... Hidd el boszantani fogja ez is, bár könnyedén túllép rajta mint mindenen:) De ne foglalkoz már vele.
2011. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, ez lesz a legjobb, ignorálom mint eddig, ha keres nem reagálok, és majd ha összejövök egy másik lánnyal akkor mérgelődhet:D
2011. máj. 5. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint azért próbál hívogatni meg minden, hogy Ő KELLESSE MAGÁT neked és hátha tud mégegyszer dobni!!! az a legjobb ha leszarod magasról :)
2011. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt fogom tenni:)

Inkább másik lánnyal foglalkozok aki normális és nem csinál ilyeneket:)

2011. máj. 5. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!