Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lájkoljam a képét vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lájkoljam a képét vagy ne? Mit csináljak ha bepróbálkozik nálam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 hónapig jártam aztán szakított velem, azt mondta hogy maradjunk barátok, de én nem egyeztem bele, de facebookon fent maradt, azóta keresett egyszer telefonon, nem vettem fel, egyszer rám írt, nem írtam vissza, most pedig tettem ki egy szöveget, hogy lájkolja aki bír engem, lájkolta, és ő is kirakta az üzenőfalára, nem tudom, hogy lájkoljam-e vagy ne, nem akarom hogy nyeregben érezze magát újra, és mit csináljak ha újra rámír vagy próbálkozik nálam?Hogyan utasíthatnám el úgy hogy fájjon neki és rosszul essen neki?Mert ő is ezt tette velem, úgy látom újra össze akar velem jönni mert olyan célzásokat ír ki üzenőfalra.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy fúúú facebook meg ilyenek, tudjátok nem midnenkinek adatott meg, hogy élőben tudjon ismerkedni, erre ne térjünk ki, légyszíves tiszteljetek meg, hogy a kérdésemre válaszoltok.


2011. máj. 5. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
helyes
2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Emberségből lájkolj vissza, de ha rádnyomul, tapintatosan pattintsd le.
2011. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!