Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Havi 800 ezer forintos fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 800 ezer forintos fizetéssel meg tudnék közelíteni egy ilyen szintű nőt, vagy még a gondolat is nevetséges?

Figyelt kérdés

Insta:


[link]



2020. okt. 17. 11:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Valami világsztár a pasija,nem tudom ki a csávó de elég idősnek néz ki olyan 50 körüli és majdnem 1 millió követője van :D így természetes,hogy a csajnak telik mindenre,aki amúgy tényleg gyönyörű szép,nem tudom hogy így született -e de elég plasztikás az arca,ami persze nekem iszonyatosan tetszik amúgy . Csak manapság pont ilyenre plasztkázzáák magukat a csajok,ilyen hegyes éles arcvonások,nagy száj.
2020. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
nincs instám, tényleg olyan jó a csaj?
2020. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem bűnronda.
2020. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Ha neked elég az alap, ami alatta van, és nem ilyen kikent-kifent jellegűt keresel, akkor akár, ha te is olyan jól nézel ki. Ha nem, akkor meg kérdés, hogy abból a 800e-ből mennyit vagy hajlandó rákölteni.


Az Enikő-kaliber azért megfizethetetlen. Ha utánaolvasol, milyen pasijai voltak... milliomos-milliárdos külföldi üzletemberek, és látszik, hogy "szereti a jót" a "hölgyike"...

2020. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
77%
Csak én látom, hogy ez egy luxusprosti?
2020. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Azért nem semmi milyen mélységekben árad itt az irigység. "ez" "hölgyike".. Nahát, nahát. Az irigység olyan, mint a rák betegség, jobb lesz vigyáznotok.
2020. okt. 17. 23:33
 37/42 anonim ***** válasza:
Egy éjszakára, persze.😀 De akkor nem marad abban a hónapban már kajára se.:)
2020. okt. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Már megint ez az irigység szöveg... :D

Te voltál az a nyomi, aki kirakta ezt a kérdést is? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Sosem lesz ilyen nőd. Mégha keresel ennyit sem.

2020. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
65%

Irigység?

Most miért nevezzük hölgynek egy olyan nőt, aki semmi tiszteletre méltót nem mutat magából, és kb. max. féléves szinten váltogatja a hapsijait meg mórikálja magát instragramon?... mintha egy nőben az lehetne csak az érték, hogy feszes a teste, cuki a pofija meg Gucciba van öltözve.

2020. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
47%
A mai átlagos lányok az instagramon prostituálják el magukat. Szégyen mind.
2020. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!