Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Havi 800 ezer forintos fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 800 ezer forintos fizetéssel meg tudnék közelíteni egy ilyen szintű nőt, vagy még a gondolat is nevetséges?

Figyelt kérdés

Insta:


[link]



2020. okt. 17. 11:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
24%

#10


Enikőről nem tudom ezt elképzelni. A képei alapján jó lelkű, visszafogott lánynak néz ki. Szerintem ő nem adná magát oda 1 millióért sem egy éjszakára senkinek, már csak azért is, mert szépségkirálynőként nagyobb tekintélye van annál.


Mint írtam, hozzá inkább stílus kell.

2020. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Aki nem olyan beállítottságú, az nincs benne. Azért ahhoz eleg mélyen kell lenni lelkileg, hogy valaki prostituált legyen. Ismerek egyszerű hostesseket, akik neha kapnak ilyen ajánlatokat bárokban, de nem fogadjak el, mert ijesztő nekik, nem biznak ebben, telejsen más közegben nőttek fel. Azért sem irok inkább ilyennel Enikore mert lehet sértő lenne számára, nem ismerem.
2020. okt. 17. 12:36
 13/42 anonim ***** válasza:
60%
Dubai-ban ennyi pénzt fél óra alatt megkeres.
2020. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ismeretlennek ez rémisztő lenne, de ha több hónapja ismered, heti szinten összefutsz vele, akkor és ha bízik benned, lehet 1 millióért egy éjszakát bevállal veled, ha marad a diszkréció. De ez inkább érvényes átlag nőre, akkor nagyon szép. Aki híres, szerintem oda több kell ettől a pénznél.
2020. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
😂 Joo azert fél óra alatt nem. Egy sima bár-hostess munkával is kb 1 hónap alatt kereshetsz Dubaiban ennyit.
2020. okt. 17. 12:41
 16/42 anonim ***** válasza:
72%

Miféle szintről beszélünk? Minden héten tucatnyi különb nővel kerülök közvetlen kapcsolatba.

Egy ilyen felfújt szájú, agyonsminkelt barbi babával vagy elájulva?

2020. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
29%
magyar nők még most is simán mennek Dubaiba idős, büdös de multimilliomos tevehajcsárok farkát szívogatni. Ott összejön az 3-5 millió ft is havonta, ha ügyesen cibálják a brét.
2020. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
81%
800 ezer Ft kevés neki! Olyan körökben mozog ahol havi 50-100 milliót is keresnek az urak. Maximum ha a 800 e mellé valami extrém jóképű, sportos, menő , nagyfarkú egyén is lennél.
2020. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
30%
Add lejjebb a szintet,ez a nő nem lesz a tied.Lehet smink nélkül megijednél tőle.
2020. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
17 öö de itt nem erről a munkakörről volt szo:) tudjuk jol, hogy egy luxusprostituált mennyit keres. Ezt a sima hostess melokra értettem.
2020. okt. 17. 12:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!