Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan van olyan, aki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan, aki nem a külsőt nézi? Beavattok ebbe a gondolatmenetbe?

Figyelt kérdés
Szóval azt látom itt mostanság, hogy megy a sírás pl a Tinder miatt, merthogy milyen felszínes, hogy képek alapján ítélnek bla bla. De a való életben nem így van? Ti elkezdtek ismerkedni egy olyan személlyel, aki nem vonzó számotokra? Nem azt mondom, hogy aki nem top pasi meg topmodell, hanem aki SZÁMOTOKRA sem vonzó. Szerintem teljesen a jó a Tinder, először megnézzük, hogy bejön a külsőre, ha igen, akkor mehet tovább a dolog, hogy kiderüljön a belső is szimpatikus-e. De hiába kezdenénk fordítva, hogy előbb a belső, aztán a külső; hiába passzol valakivel nagyon a személyiség, hogyha külsőre egyáltalán nem vonz, abból sosem lesz őszinte kapcsolat. Ti hogy gondolkodtok erről? Nektek volt már olyan, hogy nem érdekelt a külső, csak a belső? Számokra ha valakinek alapból taszító a külseje, akkor egy jó személyiség sem fogja megszépíteni azt, legyen bármilyen okos, vicces, határozott stb.
2020. ápr. 17. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs, hogy nem számít a külső.
2020. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki engem külsőleg taszít, akkor hallgatok a megérzéseimre és keresek mást, aki szimpatikus. Miért erőltetném olyannal a dolgot, aki már elsőre sem tetszik?


Vannak esetek, amikor máshogy áll hozzá az ember. Pl. ha van módod valakit mélyebben megismerni (munkahely, iskola...) és a belső kisugárzása utólag megszépíti a külsőt, de ez a ritkább. Társkeresőkön nincs erre lehetőség, mindenki a külső alapján szelektál. Ha bejön a külső, akkor élvezhet előnyt egy frappánsabb bemutatkozás, vagy pl. jó humor, stb.

2020. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Jah, hát itt mindenki ha bármi kérdés van, Szűz Mária lesz, meg adakozó Szent Péter, és ők annyira menők meg fancyk, hogy ellen mennek az evolúció törvényeinek.

Nem tudom, én még úgy vagyok beprogramozva, hogy nekem kell a külsőség. Ezek a fránya gének meg több tízezer éves sémák...

Én a férjemmel hetekig beszélgettem randi előtt online, úgy hogy nem igazán láttuk egymást, csak valami gagyi régi képeken. Nagyon nagyon nagyon szimpi volt, de reménykedtem hogy jól is néz ki. Fhú, hát mikor megláttam a motorról leszállni, akkor szerettem bele végérvényesen.

Oké, lehet elsőnek a személyisége fogott meg, meg tudtam ha jó hapek, akkor összejövök vele, de az a "waaooh" érzés akkor jött, mikor megláttam :D Ha csúnya lett volna, akkor friendzone.


(Azért zárójelben megmondom, hogy akik nem nézik a külsőségeket -nahjó biztos nézik, csak nem a saját kategóriájukra csorgatják a nyálukat-, biztos azért, mert rondák, és ők már leadtak ezekről a dolgokról, örülnek egy "belsőleg" bejövős párnak is. De szexuálisan nem azt a szintet nézik meg Isntán pl, de hát neki az nem jut. Így jön az, hogy a velük egy szinten levő másik neműben megkeresik azt, ami szimpi belülről egy adott emberben, és elvannak a langymeleg xarban.)

2020. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Az én barátnőm csak a belsőt nézte, mikor összejöttünk!



Azt mondta, hogy imádja azt a vajszínű bőr belsőt, ami az Audimban van :)

2020. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Igen, van.

Nem tagadom, van olyan szinten taszító külső, ami már minden mást ellehetetlenít, de ott már tényleg nem az a kategória, hogy "jaj, nem jön be a szemszíne, már nem is kell".

És hogy a való életben hogy van? Valakinél így, valakinél úgy.

Ha számodra jó a Tinder, akkor használd. Én köszönöm, szeretném inkább a személyiségét megismerni annak, akivel összejövök. Elvégre magával a személlyel fogok járni, nem egy külsővel.

2020. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%

Nálam annyi volt a történet, hogy amikor megismertem a párom, akkor külsőre egyáltalán nem jött be (mellékes, de én sem neki). Képzelj el, egy férfit, elülső hiányzó fogakkal, fogszabályzóval, szeme alatt monoklival, vékony testalkattal és ehhez még úgy is néz ki, mint egy 16 éves kamasz... ne ez bennem nem mozgatott meg semmit. Viszont kedves volt, udvarias, barátságos és jó volt vele beszélgetni így kölcsönösen barátok lettünk. És csomó csaj ismerősömnek bemutattam, hátha egynél horogra akad. De ahogy egyre jobban ismertem meg, egyre több közös programunk volt, úgy lett egyre fontosabb nekem és a végén már a lencsefőzelékről is ő jutott az eszembe. Korábban el nem tudtam volna képzelni, hogy csókolózzak egy fogszabályozós emberrel... mert nem épp szexi, erre már azon kapom magam, hogy arról fantáziálok, milyen lehet eggyel smárolni...

Ami taszított benne az kedves lett a számomra.

És 10 év távlatából sem csúnyult vissza a szememben. Szexinek tartom most is.

2020. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LazyJones ***** válasza:
56%
Én sem a külső miatt jöttem össze a párommal, sőt... Neten ismerkedtünk meg, és csak unalomból kezdtem el levelezgetni vele. Eleinte nem is gondoltam volna, hogy egyáltalán személyes találkozóig eljutunk, de végül csak szóba került egy. Aztán a személyes találkozón elkezdtem azt érezni, hogy mellette otthon vagyok, és egyszerűen jó vele lenni. Azóta se múlt el ez az érzés.
2020. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

1-esnek igaza van.


Amúgy Nem tudom mit nem lehet ezen felfogni...


Az rendben van, hogy ha egy nőnek külsőre nem vonzó egy férfi attól még le tud vele feküdni mert nem kell aktivitás, de a férfinak kell aktivitás, hogy felálljon neki amihez kell az, hogy külsőre vonzó legyen.


De a nőnek is szüksége van ugyanúgy arra, hogy vonzódjon a másikhoz testileg, ne pedig becsukott szemmel kelljen csinálnia.

2020. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Én nem a külsőt nézem, az ember testét bőr borítja amit ugyanúgy lehet simogatni akárki viselje azt..

Platóni idealistaként meg amúgy is úgy gondolom, hogy a külső látszat.

Az emberséges viselkedést nézem egyedül.

2020. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂 simogasd akkor
2020. ápr. 17. 14:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!