Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan van olyan, aki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van olyan, aki nem a külsőt nézi? Beavattok ebbe a gondolatmenetbe?

Figyelt kérdés
Szóval azt látom itt mostanság, hogy megy a sírás pl a Tinder miatt, merthogy milyen felszínes, hogy képek alapján ítélnek bla bla. De a való életben nem így van? Ti elkezdtek ismerkedni egy olyan személlyel, aki nem vonzó számotokra? Nem azt mondom, hogy aki nem top pasi meg topmodell, hanem aki SZÁMOTOKRA sem vonzó. Szerintem teljesen a jó a Tinder, először megnézzük, hogy bejön a külsőre, ha igen, akkor mehet tovább a dolog, hogy kiderüljön a belső is szimpatikus-e. De hiába kezdenénk fordítva, hogy előbb a belső, aztán a külső; hiába passzol valakivel nagyon a személyiség, hogyha külsőre egyáltalán nem vonz, abból sosem lesz őszinte kapcsolat. Ti hogy gondolkodtok erről? Nektek volt már olyan, hogy nem érdekelt a külső, csak a belső? Számokra ha valakinek alapból taszító a külseje, akkor egy jó személyiség sem fogja megszépíteni azt, legyen bármilyen okos, vicces, határozott stb.
2020. ápr. 17. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem fontos a külső, és emiatt én sem vettem soha zokon, ha valakinek nem jöttem be. Mármint nyilván nem esik jól, de van ilyen, nem tetszhet mindenki mindenkinek. A tüzes szexualitáshoz, amire nekem igényem van, igenis elengedhetetlen, hogy ránézésre is vonzónak találjam az illetőt. És lehet ezért megkövezni, de nálam a szex még mindig előbb van, mint a szerelem, mert a szerelem időbe telik, míg kialakul, viszont nem fogom a saját és a másik idejét is húzni hónapokig, mire vagy kialakul, vagy nem, és közben még szexuálisan absztinensek is legyünk. Hogy ha már ránézni nem jó, legalább a testét se élvezhessem? :D Marha sok értelme van, tényleg. Szóval én meg sem adom a lehetőségét, hogy a fizikai vonzalom az utólag szépen lassan alakuljon ki, nem is hiszem egyébként, hogy nálam ez működhetne, kamaszként még persze próbálkoztam ilyesmivel, de mikor undorodtam attól is, hogy egyáltalán egy puszit adjon a pasi, akkor hiába volt szuper társaság meg jó a humora, igenis egyértelmű volt, hogy ezt felesleges erőltetni.


De mindenki más, az emberek különböznek. A fontos az, hogy mentalitásban és hozzáállásban is hasonló párt keressen az ember. Hozzám hiába közeledne egy ilyen nagyon cuki érzelemközpontú pasi, akinek nem számít a külső sem a szex, őt csak a belső érdekli és szeretne jó alaposan megismerni és halálosan belém szeretni, mielőtt bármi is történik köztünk, mert egyrészt ilyet én nem játszok, másrészt meg ez annyira drasztikusan eltér az én mentalitásomtól, hogy biztos vagyok benne, az élet más területén is kiütközne, és egy csomó konfliktusunk lenne, ami végül úgyis szakításba torkollna. Nyilván ha esetleg én próbálkoznék be egy ilyen férfinél, akkor az is elég hamar zátonyra futna, és jól is van ez így. Mindenkinek megvan a hozzá illő párja, csak keresni kell és szerencsésnek lenni, hogy megtaláld.

2020. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nincs, hogy egyáltalán nem számít a külső. Senki nem is állított ilyet soha. Hiszen egy kapcsolathoz vagy akár csak szexhez, kell a fizikai vonzalom is. Olyan van - és ezt nem értik itt meg sokan - hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be. Nem minden nő kedveli a kigyúrt macsó típust, mert van akinek a mackós jön be. Akármelyik is, mindkét esetben azt választja a nő, aki küslőre vonzó számára. De, a külső csak egy dolog. Rengeteg más szempont van még, amit párválasztásnál figyelembe vesznek a nők.
2020. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na, pontosan úgy gondolom én is, mint a #11-es válaszoló.
2020. ápr. 17. 16:05
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Én eddig tudatosan úgy kerestem, hogy nem néztem a külsőt, egy minimum volt, hogy ápolt legyen, szép fogakkal, de nem az esetem pasikkal randiztam mert hülyeségnek éreztem. Na sos alakult ki a szikra... hiába volt jó a személyisége, fél év kapcsolat után is úgy éreztem aszexuális vagyok mer tnem vonzódom a külsejéhez. Most inkább olyat keresek akivel megvana vonzalom, aztán igyekszem elfogadni a belsőjét, ha nem stimmel akkor következő.. 24/L
2020. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van, én.
2020. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!