Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen sárkányosak már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sárkányosak már a nők 30 körül is? Ez később még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

döbbenettel tapasztalom hogy mennyire hisztis sárkányosak a korombeli nők, 29 vagyok.


egy 20 éves lány nem ilyen. ő lelkes, álmodozó, tiszta. ezek meg...


mi lesz itt később?


2020. okt. 3. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Álmodozz kis Blázska!
2020. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Mert belefáradtak az életbe.Ennél csak rosszabb lesz,majd ha anyósok lesznek.
2020. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik. Egyszerűen kérdezz meg egyet.

Mi 50 évesek vagyunk, de ki érem jelenteni, hogy a feleségem a mai napig egy angyal. Természetesen voltak viták az elmúlt kb 30 év alatt. De, mérfőldekre van a sárkánytól. Ő sem bírja az olyan nőket. Kerüli is őket. A munkahelyén elmondása szerint, 20-30 % sárkányt ismer. A többi nőt átlagosnak tartja.

Ugyanúgy én is ismerek olyan férfit, kollégát, aki mellett sárkány lennék.

2020. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tehetetlen, tutyimutyi, életképtelen béták mellett sárkányosodnak el, hiszen egyszerre kell helytállniuk női és férfi szerepben. Ezért keresnek a nők igazi férfit aki mellett királylányok maradhatnak és nem kell elsárkányosdoniuk.
2020. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy nő 30 éves koráig hány ilyet lát, mint te? Na, ettől van.
2020. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a sárkánynők oka javarészt a férfi. Ha 300-szor kell elmondani a férjnek, hogy hívd már ki azt a nyamvadt szerelőt, de még mindig nem képes rá, miközben már minden munkát rád nyomott ami csak létezik, nem csoda ha a nő tüzet okád. az egyenrangó kapcsolatban, viszonzott szerelemben nincsenek sárkányok. az éretlen, önző, lusta disznó, flörtölős, bunkó, iq és eq nulla férfiak mellett lesz a nő sárkány, aki csak azért ment ilyenhez, mert arra apár hónapra a férfi megjátszotta magát.
2020. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Balu kapitány szerintem nem erre gondol, a nővel való együttéléshez ő akkor volt a legközelebb, amikor női szomszédja volt a fal túloldalán. Inkább az lehet a probléma, hogy sok pasioldal azzal tömi a huszonéves srácok fejét, hogy harminc fölött dőlni fognak a nők, aztán már közeledik a harminchoz, erre azok a gonosz nők legfeljebb buszon, fékezéskor dőlnek a karjaiba. Pedig ha összekapná magát, lenne esélye egy normális életre, de amíg neki a pia jelenti az életet meg a netes hiszti, addig nincs. (szándékosan vagyok durva hozzá, hátha észhez térítem, mint Csernus)
2020. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő nem csicskul be a pasinak, akkor az sárkány.
2020. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!