Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi miért mutatja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért mutatja magát rosszabbnak, mint amilyen?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit, aki felszínesen csak egy gazdag,nagyképű,flegma alaknak tűnik, akit senki nem érdekel magán kívül. A valóságban viszont rengeteg embernek segít,jószívű,rendes,figyelmes,csak direkt nem veri az ilyesmit nagy dobra. Hagyja, hogy a legtöbben tévesen ilyne negatívnak gondolják, csak azoknak nyílik meg, akiket tényleg nagyon közel enged magához.
2019. szept. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb normális ember nem érzi szükségesnek, hogy minden egyes jó cselekedetét postolja és sajnos a legtöbb ember ha ezt látja egyből azt vonja le a másikról, hogy az tuti nagyképű és flegma. Ezek után egy normális ember azt gondolja: "higgyetek amit szeretnétek, kit érdekel a lényeg, hogy én magamról tudom milyen vagyok, akit meg érdeklek az meg rá fog jönni".


Összefoglalva, mert semmi szükség nincsen idegenek visszaigazolására ahhoz, hogy elégedett legyek, aki meg nem idegen az meg tudja milyen vagyok.

2019. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően jobb, ha kellemeset csalódnak az emberek benned, mint ha kellemetlent. Meg amúgy sem kell mindenkinek megmutatni, hogy milyen vagy.
2019. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Pacsi az egyesnek, jól megfogalmazta a tutit:).

Szerintem egy modern kori macsó Charles Bronson, ami számomra egy tök elfogadható szemlélet.

2019. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
El vagy tévedve. Az ember mindig kedves azokkal, akiket kedvel és akiket közel enged magához. Az igazi jellemet abból tudod leszűrni, hogy hogyan viszonyul ez a személy azokhoz, akikhez nem fűzi semmilyen érdek, akikhez semmi köze, és akiktől nem vár semmilyen előnyt. Szóval ha valaki cukros-mázos a csajjal, akikvel járni akar, vagy édibédi a közeli barátaival, viszont nagyképű, flegma a sarki közértes nénivel, annak valószínűleg az utóbbi az igazi személyisége.
2019. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ő rengeteg embernek segít, csak direkt úgy csinálja, hogy ne is nagyon tűnjön fel. Egyébként nem jópofizik senkivel, a közeli barátaival sem édibédi,csak mi belelátunk a valódi énjébe,mert ismerjük.
2019. szept. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!