Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet az aki egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az aki egyszerűen csúnya? De nagyon? :D És senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 19:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
5-8 kiló hájfelesleg ?:D én 182cm vok izmos és 74 kiló
2010. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 McKúr ***** válasza:
Akkor te vézna kis p*cs szopó vagy (utolsó)
2010. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Hajna88 ***** válasza:
100%

Szia.

Leírnám a párom sztoriját...Ő is nagyon csúnyának tartotta magát,mert egyszerűen nem jó helyen mozgott,nem jó lányokkal kezdett...

Mielőtt összejöttünk,előtte kb 2évvel már kinéztük magunknak egymást,de nem szólított meg...majd, nem találkoztunk egy darabig.Egy társkeresőn találtam rá(nem voltam benne biztos hogy ő az,mert egy nagyon sz*r kép volt róla fent),írtam neki.

Amikor randiztunk,elmondta,hogy anno azért nem szólított meg-mert egyszerűen annyi negatív visszajelzése volt,hogy nem mert lépni.

Azóta kaptam visszajelzést a barátnőimtől,hogy helyes srác.Sőt néha mikor megbámulja 1-1 csaj(ő persze nem veszi észre),tiszta ideg leszek...:S

Ő azért hitte,hogy csúnya,mert 190cm és ehhez mindösszesen 65kg.Tehát nagyon vékony...mellette ilyen allergiás időszakban kipattog az arca(persze ne úgy képzeljétek el,mint egy kamaszt...)Ráadásként:Akárhány lánnyal volt együtt,mindnek csak addig kellett míg jól lehúzták.:(:(

Mióta együtt vagyunk,megjött az önbizalma.:) Már nem mondja olyan gyakran,hogy csúnya hozzám....

Amúgy nagyon rossz érzés,amikor a párod azt mondogatja,hogy: "csúnya vagyok hozzád!!!" meg: "nem való hozzám ilyen szép lány" ...stb

Talán kicsit rosszabbul érzetem magam mint ő...

Én bebizonyítottam neki,hogy nekem ő igenis jóképű,csinos...:)

Hozzáteszem,volt nekem is olyan időszakom mikor borzalmasan csúnyának láttam magam...(most sem gondolom,hogy istennő vagyok) de ma már tudom,hogy nem vagyok rusnya...

Ott kezdődik,hogy vedd észre az értékeidet,majd ezeket ki kell hangsúlyozni...és a legfontosabb hidd is el,amit jónak/szépnek vélsz magadon..:)

Sok sikert!! És fel a fejjel!

Hajni(22)

2010. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 17. 22:40
 25/27 anonim ***** válasza:

Stílus, barátom, stílus!!!

A többi nem számít!

Kisugárzás, stb.

Vagyis önbizalom... Amit az ad, ha ledolgozod a hátrányaid. Amiket annak tartasz. Ha zavar plusz pár kiló, hát tüntesd el és jobb lesz!

De a legfontosabb, hogy vmiben jó legyél és ezáltal az életben is, mert az önbizalmat ad úgy általában és a nők az önbizalommal telt - nem nagyképű!!! - pasikat kiszúrják és akarják!

2010. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

tökéletesen igaz 23: 44!!!!!!

32/L

2010. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát amit leírtál magadról nem lehetsz annyira gáz. Csak az öltözködéseden változtass.. és ahogy azt elöttem írták STÍLUS!!! A viselkedéseden is rengeteg múlik! Ha nincs 1 cseppnyi önbizalmad sem, akkor is keltsd azt a látszatot, hogy dúskálsz benne!
2010. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!