Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen nagyon csunya és szegényes a szobám?

Figyelt kérdés

van ágy ami két kis heverőből van összetolva,két iroasztal egymás mellett mert nincs szekrénysorom, egy cipőssszekrény amin a tv van,szönyeg, ennyi.

és van 1 két ötletem, kiv. vagyok a véleményetekre de irhattok jo tippeket is. szóval a 2 iroasztalt kivinném valahova, az ágyra venék egy szép szörme ágytakarót, piros plüssből varnék szivecskés párnákat, pár plüssjátékot az ágyra tennék, az üres falra falinaptárt,van apincében egy 40 cm magas asztal, iagz nem divatos de tennék rá két teritő csikot és arra gyertyákat, diszkavicsokat,van egy ülőgarnitura azt is felhoznám, vennék disznek fürdősót üvegben, vagy üvegbe raknék homokot.ilyenre gondoltam de légyszi irjatok tippeket.


2009. dec. 22. 16:36
 1/7 anonim válasza:
100%
az ágyra a takaró szerintem nagyon jó ötlet, meg ilyen 100 forintos boltban lehet kapni nagyon olcsón potpouriit, meg mindenféle ilyen izéket, amik jól mutatnak üvegtálba borítva:D ebbe még állíthatsz gyertyát is. esetleg egy cserepes növényt is rakhatnál be, attól is vidámabb lenne. a falra rakhatsz még egyéb képeket is, olcsón lehet kapni képkeretet, amibe beleraksz családi fotókat, barátokról képeket, vagy akár újságból is vághatsz ki szép képet (pl National Geographic). Én még a színházból szoktam plakátokat kérni a már lejárt előadásokról, szerintem klassz:)
2009. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötleteket írtál! Egy-két növény is elférne,képek,poszterek,plakátok,illatgyertyák,váza stb. Az ablakra is csinálhatsz egy függönyt,ami mondjuk árnyalatban visszaköszön mondjuk az asztalterítőn. Én pl. a függönyömre csináltam lepkéket és virágokat,tök jól földobta a szobát.
2009. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szobában nincs semmi csak a pincében??? Hogy van ez?
2009. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el rendesen a kérdést és rájössz! :S Be van rendezve a szobája,de unja és változtatni szeretne!
2009. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér a fal? Ha igen, fess ki. Valami jó színnel, az csodákat tesz. A fehér fal csak akkor jó, ha extra modern mindened és jól van megkomponálva, amúgy unalmas és lepukkant benyomást kelthet.
2009. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a bútort lecsiszolnám, bepácolnám magad is megtudod csinálni, mert rákened a pácot és letörlöd, és beszivja, és aztán lefested átlátszó festékkel. az ágyra igen takarót tegyél. posztet ne mert pl,nekem a túl giccses nem tetszik,látszik rajta a takarom a falat dolog. én kifestenék 4.000ft ért lehet készre kevert szint venni.
2009. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az üvegbe a homok tök jó ötlet. Ha előszedsz egy borospoharat, teszel bele egy fenyő ágat, citromhéjat, narancshéjat, fahéjat, az is remek dísz. Vagy fogsz egy befőttesüveget és teszel bele kavicsokat. Vagy egy kisebb üveget (tormásat pl.) kifestesz és kész is van a mécsestartó. Vagy üvegbe tehetsz folyékony szappant is. (nem kell drága, valami olcsó, aminek szép színe van),csak a kupakot fesd le, hogy nagyon szép legyen és köss rá masnit.
2010. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!