Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet az aki egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az aki egyszerűen csúnya? De nagyon? :D És senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 19:20
1 2 3
 11/27 Futurare ***** válasza:

Kapcsolatokat kell építeni és biztosan találsz valakit, vagy majd valaki megtalál.



Kalandozó

2010. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha csaj akor így is úgy is talál valakit magának.

Ha pasi akkor megszívta, mert a hülye pláz p_csák szóba sem állnak vele.

2010. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
van ismerösöm aki nagyon nagyon ronda, ecerüen kacsa feje van szal torz minden mégis ecere két pasiai vanak mert jo a beszélökéje... mindenki feltud valakit szedni ha belül szép dolog lakozik=)
2010. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

Lényeges, hogy fiú vagy lány vagy... Más lenne a tanács. Megmondod? :)

Amúgy, tényleg nincs olyan, aki senkinek sem kell! Csak meg kell találni a célközönséged. :)

2010. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
fiu
2010. aug. 8. 01:07
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak azt tehetik, hogy pénzre és/vagy befolyásra tesznek szert.


Nőknek hosszabb lenne a válasz.

2010. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Szóval fiú vagy. :) Az tényleg könnyebb. :)

Fiúként a humorérzékre és a romantikára kell nagy hangsúlyt fektetned. :) Nézz romantikus filmeket, megtudod, mi kell a lányoknak, és ha nem a külsődben, akkor másban adod nekik, ami kell.

Amúgy, ha szabad megkérdeznem, miért gondolod, hogy csúnya vagy? Pattanások? Zsíros haj? Vézna vagy? Vagy kövér? Mindenen lehet segíteni. :)

2010. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha esetleg vézna vagy( erről van tapasztalatom)az egyáltalán nem gáz, mert való igaz sok nőnek nem tetszik, de sok nőnek pedig igen. Volt, hogy anno 50 kg voltam aztán több lány is megkörnyékezett, hogy imádják a nagyon vékony fiúkat még én csodálkoztam a legjobban, mert tisztára elkönyveltem, hogy gáz vagyok, de minél jobban hárítottam annál jobban rám kattantak végül lett egy jó kis szeretői kapcsolatom. Egyébként van, hogy valaki alkatilag nagyon vékony én is eszek napi 6X, béres csepptől kezdve mindent kipróbáltam, kivizsgáltak kismilliószor aztán ez van. Vékony,gebe gyerek vagyok.

Ennek ellenére volt már olyan, hogy a 70-80 kg-os vetélytársammal szemben én lettem a befutó a csajnál, de olyan is hogy elküldtek a halál f@szára.

Valakinek a mackós tetszik valakinek a átlagos valakinek a vékony. Nincs egységes mérce, hogy pl 80-100kg között és aki nem ilyen az hoppon marad, mert mindenkinek más jön be, mindenkinek más tetszik. Nyilván neked sem tetszik minden lány ahogy a lányoknak sem tetszik minden pasi.( Elég gáz lenne, ha mindenkinek mindenki tetszene)

2010. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

178 magas vagyok és 90 valahány kiló

de ugy 5-8 kiló súlyfeleslegem van szóval azért kövér nem vagyok mert ennek a nagy testtömegnek jó részét izom teszi ki. a hajam inkáb száraz mint zsíros, és az arcomon szerencsére sosincs 2 nél több pattanás.

csúnyának se tartom magam anyia, csupán a viszajelzések... :S:S:S

2010. aug. 10. 20:00
 20/27 anonim ***** válasza:
40%
lehet transzfesztita azért nem kell senkinek mikor meglátják pucéron xD
2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!